MATCHDAY. Mates, Béřa a výhra nad Baníkem | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Mates, Béřa a výhra nad Baníkem

Slávisté zvládli důležitý ligový souboj proti Baníku Ostrava, na šestý pokus dovedli venkovní duel do vítězného konce. Podívejte se za kulisy napínavého zápasu, nový MATCHDAY je tady!

Na co se můžete těšit?

Na bezprostřední dojmy Matěje Juráska, který z pozice náhradníka během 106 vteřin dvakrát rozvlnil síť a zařídil výhru 2:0. Devatenáctiletý záložník zopakoval tak proti Baníku dvougólový večer i v druhém letošním vzájemném ligovém střetnutí. Náhoda? Nemyslí si!

Poprvé od 3. října 2021 a 300. derby nastoupil k soutěžnímu utkání Jan Bořil. Jak si návrat užil a jakou radost mu vydřené vítězství udělalo?

Vezmeme vás také do kabiny sešívaných před zápasem i na poločasovou přestávku. Jaké pokyny udílel Jindřich Trpišovský a jak byl spokojen s bezbrankovou první půlí?

V exkluzivním rozhovoru pro MATCHDAY jsme zpovídali Ondřeje Koláře, který důležitým zákrokem za stavu 0:0 podržel spoluhráče a pak měl i kus štěstí při břevnu Fleišmana.

A před utkáním jsme se na rozhovor potkali se Srdjanem Plavšićem. Jak si zvyká na roli tatínka, co za významnou životní událost ho čeká a je spokojen se svými dosavadními výkony na hostování? Dozvíte se!

A samozřejmě nebude chybět skvělá podpora sešívaných fanoušků, kteří za týmem vážili dlouhou cestu a na Městském stadionu v Ostravě-Vítkovicích se spolu s domácími příznivci starali o fantastickou kulisu.

Tak ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti!

Aktuálně

O kontrole zápasu, Chytilovi i nové posile

6. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře v MOL Cupu na hřišti Hradce Králové o dobrých výkonech obou celků, hře Mojmíra Chytila, střídáních, pozici Christose Zafeirise i nejnovější posile Mohamedu Ihattarenovi.

Gól? Šťastný. Jdeme dál. To je jediné, na čem záleží

6. 12. 2023
Nekonečný bezbrankový stav ukončil v Hradci Králové hlavičkující Conrad Wallem. Pro #SlaviaTV popsal postupovou trefu z prodloužení, dojmy z Malšovické arény a poděkoval fanouškům, kteří vyrazili tým na osmifinále MOL Cupu podpořit.

Stupňovali jsme tlak. Teď jen vyhrát zbývající zápasy

6. 12. 2023
Mojmír Chytil hovořil s novináři po postupu do čtvrtfinále domácího poháru o průběhu mrazivé bitvy v Hradci, vlastních neproměněných šancích, okamžiku vítězného gólu i nové posile z Nizozemska.

Další články