MATCHDAY. Mates, Béřa a výhra nad Baníkem | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Mates, Béřa a výhra nad Baníkem

Slávisté zvládli důležitý ligový souboj proti Baníku Ostrava, na šestý pokus dovedli venkovní duel do vítězného konce. Podívejte se za kulisy napínavého zápasu, nový MATCHDAY je tady!

Na co se můžete těšit?

Na bezprostřední dojmy Matěje Juráska, který z pozice náhradníka během 106 vteřin dvakrát rozvlnil síť a zařídil výhru 2:0. Devatenáctiletý záložník zopakoval tak proti Baníku dvougólový večer i v druhém letošním vzájemném ligovém střetnutí. Náhoda? Nemyslí si!

Poprvé od 3. října 2021 a 300. derby nastoupil k soutěžnímu utkání Jan Bořil. Jak si návrat užil a jakou radost mu vydřené vítězství udělalo?

Vezmeme vás také do kabiny sešívaných před zápasem i na poločasovou přestávku. Jaké pokyny udílel Jindřich Trpišovský a jak byl spokojen s bezbrankovou první půlí?

V exkluzivním rozhovoru pro MATCHDAY jsme zpovídali Ondřeje Koláře, který důležitým zákrokem za stavu 0:0 podržel spoluhráče a pak měl i kus štěstí při břevnu Fleišmana.

A před utkáním jsme se na rozhovor potkali se Srdjanem Plavšićem. Jak si zvyká na roli tatínka, co za významnou životní událost ho čeká a je spokojen se svými dosavadními výkony na hostování? Dozvíte se!

A samozřejmě nebude chybět skvělá podpora sešívaných fanoušků, kteří za týmem vážili dlouhou cestu a na Městském stadionu v Ostravě-Vítkovicích se spolu s domácími příznivci starali o fantastickou kulisu.

Tak ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti!

Aktuálně

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Starší žáci se přiblížili k titulu, mládežníci vyrazili na turnaje do zahraničí

28. 5. 2024
Starší žáci U15 zvládli těžké utkání v Pardubicích a jsou tři kola před koncem blízko titulu. B-tým porazil v klíčovém utkání v boji o postup Domažlice. Mládežníci vyrazili na mezinárodní turnaje do zahraničí. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Jindřich Staněk Brankářem sezony

28. 5. 2024
Ligová fotbalová asociace v úterý zveřejnila vítěze individuálních anket ve FORTUNA:LIZE za sezonu 2023/24, Jindřich Staněk získal ocenění pro nejlepšího brankáře. Jindro, velká gratulace!

Další články