MATCHDAY. Mates, Béřa a výhra nad Baníkem | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Mates, Béřa a výhra nad Baníkem

Slávisté zvládli důležitý ligový souboj proti Baníku Ostrava, na šestý pokus dovedli venkovní duel do vítězného konce. Podívejte se za kulisy napínavého zápasu, nový MATCHDAY je tady!

Na co se můžete těšit?

Na bezprostřední dojmy Matěje Juráska, který z pozice náhradníka během 106 vteřin dvakrát rozvlnil síť a zařídil výhru 2:0. Devatenáctiletý záložník zopakoval tak proti Baníku dvougólový večer i v druhém letošním vzájemném ligovém střetnutí. Náhoda? Nemyslí si!

Poprvé od 3. října 2021 a 300. derby nastoupil k soutěžnímu utkání Jan Bořil. Jak si návrat užil a jakou radost mu vydřené vítězství udělalo?

Vezmeme vás také do kabiny sešívaných před zápasem i na poločasovou přestávku. Jaké pokyny udílel Jindřich Trpišovský a jak byl spokojen s bezbrankovou první půlí?

V exkluzivním rozhovoru pro MATCHDAY jsme zpovídali Ondřeje Koláře, který důležitým zákrokem za stavu 0:0 podržel spoluhráče a pak měl i kus štěstí při břevnu Fleišmana.

A před utkáním jsme se na rozhovor potkali se Srdjanem Plavšićem. Jak si zvyká na roli tatínka, co za významnou životní událost ho čeká a je spokojen se svými dosavadními výkony na hostování? Dozvíte se!

A samozřejmě nebude chybět skvělá podpora sešívaných fanoušků, kteří za týmem vážili dlouhou cestu a na Městském stadionu v Ostravě-Vítkovicích se spolu s domácími příznivci starali o fantastickou kulisu.

Tak ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti!

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články