Podpořte Slavii v boji o titul i na cestě za hranice hřiště | SK Slavia Praha
Více

Podpořte Slavii v boji o titul i na cestě za hranice hřiště

Se startem nadstavbové části FORTUNA:LIGY spouští Slavia novou možnost, jak mohou fanoušci podpořit také charitativní aktivity pod záštitou Nadačního fondu Slavie. Při koupi vstupenek na zápasy finálové skupiny bude možné si vybrat z několika možností, jakou částkou přispět.

Rok 2023 se pro Slavii stává přelomovým. Byť se klub už dlouhodobě angažuje v dobročinných aktivitách, letos své kroky bude směřovat ještě mnohem dál - „Za hranice hřiště“. Jedním z klíčových kroků bylo založení Nadačního fondu Slavie, na jehož podporu nyní mohou přispět i samotní fanoušci. „Zjistili jsme, že našim fanouškům není pomoc a podpora nejen charitativních aktivit cizí. Během otevřených tréninků, kde bylo možné koupí vstupenky přispět na Nadační fond Slavie, se podařilo získat 136 tisíc korun. A právě proto jsme se rozhodli dát lidem možnost přispět i při koupi vstupenek na zápasy nadstavbové části a na všechny další zápasy v nové sezoně,“ upřesňuje CSR manažerka Slavie Michaela Schejbalová.

Při online nákupu vstupenky na webu Ticketportalu je možné vybrat z několika přednastavených variant, přičemž příspěvek je čistě dobrovolný a jeho výše začíná na symbolických 10 korunách.

Veškeré získané prostředky půjdou na konto Nadačního fondu Slavie, který se zaměřuje nejen na charitativní aktivity. Jeho účelem je především poskytování podpory

  • zdravotnickým zařízením a vážně nemocným pacientům, zejména v oblasti onkologické léčby dětí a mládeže
  • v oblasti vzdělávání a sportování mládeže
  • v oblasti ochrany životního prostředí
  • při mimořádných událostech nebo živelních pohromách

„Nadační fond Slavie vznikl spojením dvou silných partnerů v oblasti dobročinných aktivit, v nichž máme za sebou řadu zkušeností. Nyní chceme posunout laťku výš a pomáhat cíleně, systematicky a strukturovaně, napříč Českou republikou. Aktuálně zpracováváme podrobnosti k jednotlivým oblastem podpory, abychom mohli vypsat první granty a zároveň už máme první silné příběhy, které brzy představíme veřejnosti,“ říká David Ocetník, předseda správní rady Nadačního fondu Slavie.

Více informací a podrobností o činnosti Nadačního fondu Slavie naleznete na webových stránkách fondu.

Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články