Slavia hostila turnaj týmů z dětských domovů | SK Slavia Praha
Více

Slavia hostila turnaj týmů z dětských domovů

V minulém týdnu proběhl v areálu Slavie kvalifikační turnaj 20. ročníku DD Cupu. Tradiční fotbalový turnaj dětských domovů má podporu klubu od samého počátku a letošní rok nebyl výjimkou.

V rámci partnerství poskytla Slavia zdarma hrací plochu, zázemí a červenobílé odměny pro všechny účastníky.

Vítězem kvalifikačního turnaje v Edenu se stalo družstvo z Unhoště. Na druhém místě skončil tým Dolního Lánova. Oba tyto celky si zajistily účast na finálovém turnaji, který se odehraje 20. června 2023 na Stadionu přátelství na Strahově. Patronem celého projektu DD Cup je Česká fotbalová reprezentace.

Ceny i další zkušenosti do fotbalového života předal mladým hráčům Ondřej Kričfaluši.

Aktuálně

Lístky na zápas s Olomoucí jsou vyprodané

21. 4. 2024
Vstupenky na poslední domácí zápas základní části FORTUNA:LIGY proti Olomouci jsou vyprodány. Slavii bude povzbuzovat plná Fortuna Arena!

Totální podcast s Olivií Lukášovou a Gabrielou Šlajsovou

20. 4. 2024
Olivie stráží tři tyče, Gabriela brání i tvoří hru a se spoluhráčkami míří k obhajobě „doublu“. Kromě výkonů na hřišti se zajímají také o popularizaci žen ve sportu. Co říkají na kampaň #LetUsCook a v jakém stavu je český ženský fotbal? To a ještě mnohem víc se dozvíte v novém Totálním podcastu.

ONLINE: Od 14:00 úvod nadstavby proti Liberci

20. 4. 2024
Slávistky hrají od 14:00 v Horních Měcholupech úvodní zápas nadstavbové části 1. ligy žen proti Slovanu Liberec. Utkání můžete sledovat v přímém přenosu.

Další články