Slavia hostila turnaj týmů z dětských domovů | SK Slavia Praha
Více

Slavia hostila turnaj týmů z dětských domovů

V minulém týdnu proběhl v areálu Slavie kvalifikační turnaj 20. ročníku DD Cupu. Tradiční fotbalový turnaj dětských domovů má podporu klubu od samého počátku a letošní rok nebyl výjimkou.

V rámci partnerství poskytla Slavia zdarma hrací plochu, zázemí a červenobílé odměny pro všechny účastníky.

Vítězem kvalifikačního turnaje v Edenu se stalo družstvo z Unhoště. Na druhém místě skončil tým Dolního Lánova. Oba tyto celky si zajistily účast na finálovém turnaji, který se odehraje 20. června 2023 na Stadionu přátelství na Strahově. Patronem celého projektu DD Cup je Česká fotbalová reprezentace.

Ceny i další zkušenosti do fotbalového života předal mladým hráčům Ondřej Kričfaluši.

Aktuálně

Vítá vás #SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Další články