Totální podcast s Davidem Prachařem | SK Slavia Praha
Více

Totální podcast s Davidem Prachařem

Třetí díl Totálního podcastu přináší rozhovor s hercem Davidem Prachařem. Jeden z nejvýraznějších fanoušků Slavie mluvil o své celoživotní lásce k našemu klubu, silné rodinné tradici v sešívaném nebo o zážitcích s otcem Iljou a syny Jakubem a Františkem. Samozřejmě došlo i na další zajímavá témata.

Třetí díl Slavia – Totálního podcastu s hercem a velkým slávistou Davidem Prachařem naleznete od dnešních 9:30 na Spotify, Apple podcasts aYouTube Slavia TV. Brzy i na Google podcasts.
Natáčeli jsme před domácím zápasem 1. kola nadstavby FORTUNA:LIGY s Bohemians Praha.

Aktuálně

David Douděra v nominaci na nejhezčí gól UEL

27. 5. 2024
Nádherný volej Davida Douděry z úvodního osmifinále proti AC Milán byl vybrán mezi deset nejhezčích branek skončeného ročníku Evropské ligy. Slávisti, dejte Doudisovi hlas!

O kvalitě ligy, kvalifikaci LM i přestupech

26. 5. 2024
Jindřich Trpišovský na poslední pozápasové tiskové konferenci v sezoně hovořil s novináři o skalpu Mladé Boleslavi, konci Stanislava Tecla, 39 brankách Václava Jurečky i možném pohybu v kádru během letní přestávky.

Hořký primát, chtěl jsem titul. Žene mě Standa Vlček

26. 5. 2024
Dva roky ve Slavii, 39 ligových branek, dvě koruny pro Krále střelců FORTUNA:LIGY. Exkluzivně pro #SlaviaTV odpovídal Václav Jurečka.

Další články