Úspěšné dívčí tréninkové odpoledne v Edenu | SK Slavia Praha
Více

Úspěšné dívčí tréninkové odpoledne v Edenu

Ve středu 16. května proběhlo od 17:30 dívčí tréninkové odpoledne mládežnické akademie SK Slavia Praha v areálu v Edenu. Tréninku se účastnilo přes 40 dívek různých věkových kategorií.

Slavia uspořádala první ročník dívčího tréninkového odpoledne, který se uskutečnil v úterý 16. května v tréninkovém centru v Edenu. Tréninkové odpoledne bylo určeno pro všechny holky do dvanácti let se zájmem o fotbal.

Ještě před začátkem samotného tréninku na děti čekaly drobné slávistické dárky a také hráčky ženského A-týmu, Simona Necidová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková, které dětem rozdaly podepsané kartičky, vyfotily se s nimi a pozorovaly je při tréninku.

Dívky čekalo v hodině a půl spoustu všestranných aktivit a cvičení pod vedením trenérů akademie Slavie. Trenéry těšila hojná účast holek a že je o akademii a fotbal i ze strany dívek takový zájem. Očekáváná kapacita se naplnila a využil se tak celý prostor umělé trávy v Edenu.

„Úterního tréninkového dívčího odpoledne se Slavií se účastnilo kolem 50 dívek. Za tuto úžasnou účast jsme velmi rádi a vážíme si toho. Doufáme, že si tréninkové odpoledne všechny dívky užily a že se uvidíme znovu na dalších akcích, třeba na letním dívčím kempu.“ doplnil koordinátor dívčích týmů Adam Ježek.

Pokud někdo nemohl na tréninkové odpoledne dorazit, může napsat na email adam.jezek@slavia.cz. Další podobná akce se již na nadcházející sezonu opět plánuje.

Aktuálně

Vítá vás #SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Další články