Úspěšné dívčí tréninkové odpoledne v Edenu | SK Slavia Praha
Více

Úspěšné dívčí tréninkové odpoledne v Edenu

Ve středu 16. května proběhlo od 17:30 dívčí tréninkové odpoledne mládežnické akademie SK Slavia Praha v areálu v Edenu. Tréninku se účastnilo přes 40 dívek různých věkových kategorií.

Slavia uspořádala první ročník dívčího tréninkového odpoledne, který se uskutečnil v úterý 16. května v tréninkovém centru v Edenu. Tréninkové odpoledne bylo určeno pro všechny holky do dvanácti let se zájmem o fotbal.

Ještě před začátkem samotného tréninku na děti čekaly drobné slávistické dárky a také hráčky ženského A-týmu, Simona Necidová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková, které dětem rozdaly podepsané kartičky, vyfotily se s nimi a pozorovaly je při tréninku.

Dívky čekalo v hodině a půl spoustu všestranných aktivit a cvičení pod vedením trenérů akademie Slavie. Trenéry těšila hojná účast holek a že je o akademii a fotbal i ze strany dívek takový zájem. Očekáváná kapacita se naplnila a využil se tak celý prostor umělé trávy v Edenu.

„Úterního tréninkového dívčího odpoledne se Slavií se účastnilo kolem 50 dívek. Za tuto úžasnou účast jsme velmi rádi a vážíme si toho. Doufáme, že si tréninkové odpoledne všechny dívky užily a že se uvidíme znovu na dalších akcích, třeba na letním dívčím kempu.“ doplnil koordinátor dívčích týmů Adam Ježek.

Pokud někdo nemohl na tréninkové odpoledne dorazit, může napsat na email adam.jezek@slavia.cz. Další podobná akce se již na nadcházející sezonu opět plánuje.

Aktuálně

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na ligové derby

1. 3. 2024
V neděli 3. března odehrajeme derby se Spartou na Letné. Veškeré lístky klub rozdělil mezi fanouškovské organizace, v článku si přečtěte informace k zápasu.

Lístky na zápas s Teplicemi jsou aktuálně vyprodané

1. 3. 2024
Ve 24. kole FORTUNA:LIGY přivítáme ve Fortuna Areně tým Teplic. Vstupenky na tento duel jsou aktuálně vyprodány, do prodeje půjdou už pouze místa uvolněna majiteli permanentních vstupenek.

V sobotu 2. 3. čtvrtfinále poháru s Lokomotivou Brno

29. 2. 2024
Fotbalistky Slavie se po účasti v Lize mistryň a absolvování zimní přípravy pustí do jarní části sezony. Jejich první výzvou bude čtvrtfinálový duel poháru FAČR, který se odehraje na hřišti Lokomotivy Brno. Utkání je naplánováno na sobotu 2. března a začíná v 16:30 hodin.

Další články