ONLINE: Od 13:00 venku proti Liberci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 13:00 venku proti Liberci

Po mistrovských oslavách a vítězném derby se Spartou čeká fotbalistky Slavie odehrát poslední ligové utkání na hřišti Liberce. Utkání začíná od 13:00 na stadionu U Nisy. Jakou sestavu vybral trenérský tým?

Pro závěrečné utkání ligové sezony udělal trenér Karel Piták v sestavě několik změn oproti domácímu zápasu se Spartou.

V základní sestavě nastupuje v brance Tereza Fuchsová, na pravé straně obrany Denisa Veselá, na levé Gabriela Šlajsová. Ve stoperské dvojici dnes nastupuje dnešní oslavenkyně Diana Bartovičová s Alikou Keene. Střed zálohy tvoří Denisa Tenkrátová, Haleigh Stackpole a Channing Foster. Na stranách zálohy bude pracovat Kristýna Růžičková a Tamara Morávková, v útoku nastupuje střelkyně Tereza Kožárová.

Trenérům nejsou ze zdravotních důvodů k dispozici Tereza Krejčiříková, Tereza Szewieczková a Simona Necidová.

Sestava: Fuchsová, Šlajsová, Keene, Bartovičová, Veselá, Tenkrátová, Stackpole, Růžičková, Foster, Morávková, Kožárová
Lavička: Lukášová, Nekesa, Šurnovská, Černá, Divišová, Bendová, Goretkiová

Aktuálně

Vítá vás #SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Další články