ONLINE: Od 13:00 venku proti Liberci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 13:00 venku proti Liberci

Po mistrovských oslavách a vítězném derby se Spartou čeká fotbalistky Slavie odehrát poslední ligové utkání na hřišti Liberce. Utkání začíná od 13:00 na stadionu U Nisy. Jakou sestavu vybral trenérský tým?

Pro závěrečné utkání ligové sezony udělal trenér Karel Piták v sestavě několik změn oproti domácímu zápasu se Spartou.

V základní sestavě nastupuje v brance Tereza Fuchsová, na pravé straně obrany Denisa Veselá, na levé Gabriela Šlajsová. Ve stoperské dvojici dnes nastupuje dnešní oslavenkyně Diana Bartovičová s Alikou Keene. Střed zálohy tvoří Denisa Tenkrátová, Haleigh Stackpole a Channing Foster. Na stranách zálohy bude pracovat Kristýna Růžičková a Tamara Morávková, v útoku nastupuje střelkyně Tereza Kožárová.

Trenérům nejsou ze zdravotních důvodů k dispozici Tereza Krejčiříková, Tereza Szewieczková a Simona Necidová.

Sestava: Fuchsová, Šlajsová, Keene, Bartovičová, Veselá, Tenkrátová, Stackpole, Růžičková, Foster, Morávková, Kožárová
Lavička: Lukášová, Nekesa, Šurnovská, Černá, Divišová, Bendová, Goretkiová

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články