ONLINE: Od 13:00 venku proti Liberci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 13:00 venku proti Liberci

Po mistrovských oslavách a vítězném derby se Spartou čeká fotbalistky Slavie odehrát poslední ligové utkání na hřišti Liberce. Utkání začíná od 13:00 na stadionu U Nisy. Jakou sestavu vybral trenérský tým?

Pro závěrečné utkání ligové sezony udělal trenér Karel Piták v sestavě několik změn oproti domácímu zápasu se Spartou.

V základní sestavě nastupuje v brance Tereza Fuchsová, na pravé straně obrany Denisa Veselá, na levé Gabriela Šlajsová. Ve stoperské dvojici dnes nastupuje dnešní oslavenkyně Diana Bartovičová s Alikou Keene. Střed zálohy tvoří Denisa Tenkrátová, Haleigh Stackpole a Channing Foster. Na stranách zálohy bude pracovat Kristýna Růžičková a Tamara Morávková, v útoku nastupuje střelkyně Tereza Kožárová.

Trenérům nejsou ze zdravotních důvodů k dispozici Tereza Krejčiříková, Tereza Szewieczková a Simona Necidová.

Sestava: Fuchsová, Šlajsová, Keene, Bartovičová, Veselá, Tenkrátová, Stackpole, Růžičková, Foster, Morávková, Kožárová
Lavička: Lukášová, Nekesa, Šurnovská, Černá, Divišová, Bendová, Goretkiová

Aktuálně

Známe časy prvních pěti ligových kol

25. 6. 2024
Úvodní kolo nového ročníku ligy čeká slávisty v neděli 21. července na Slovácku od 17:00. V sobotu 27. července se sešívaní představí v prvním domácím zápase s Českými Budějovicemi od 20:00.

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

První fáze prodeje permanentek ukončena

24. 6. 2024
V neděli 23. června byl ukončen prodej permanentních vstupenek na sezonu 2024/25 pro jejich stávající držitele. Možnost získat permici ale stále existuje.

Další články