B-tým ve středu vyzve od 17:00 Líšeň | SK Slavia Praha
Více

B-tým ve středu vyzve od 17:00 Líšeň

V posledním domácím utkání sezony slávistický B-tým čeká 29. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, ve kterém vyzvou na domácí půdě Líšeň. Utkání je na programu ve středu na Xaverově od 17:00.

Ve středu 24. května slávistický B-tým změří síly v rámci 29. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s Líšní. Utkání proti Líšni je na programu na Xaverově od 17:00, přímým přenosem ho můžete sledovat na Sporttotal.cz.

SK Líšeň v posledních třech utkání zaznamenala čtyři body, díky remíze s Opavou a výhře nad Třincem, který v minulém kole porazila 1:0. Líšni náleží čtvrté místo v tabulce se ziskem čtyřiceti šesti bodů.

Slávistický B-tým v minulém kole podlehl na půdě Karviné lídrovi tabulky i přes houževnatý výkon 3:0. I přes porážku se ale sešívaní drží stále mimo sestupové příčky. Na poslední Třinec mají sešívaní náskok dva body, na předposlední Opavu jeden.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před startem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost. Vstupné je jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné po předložení platné permanentky zdarma. Musí si ovšem svou vstupenku také vyzvednout na pokladnách Xaverovského areálu.

Utkání s Líšní začíná na Xaverově v 17:00. Přijďte slávistický B-tým podpořit v posledním domácím utkání a na cestě za udržením druhé nejvyšší soutěže. Slávisti, těšíme se na vás!

Aktuálně

Dorostenci přehráli Baník, žáci přivítali v Edenu Slovan Bratislava

5. 12. 2023
Těžká utkání odehráli mladší dorostenci proti Baníku Ostrava a přehráli svého soupeře 3:2 a 3:1. Starší žáci hráli v mrazivých podmínkách proti Slovanu Bratislava. Tradičního mezinárodního Lech Cupu se zúčastnili i kluci z U12. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Registrace na SLAVIA KEMPY spuštěna

5. 12. 2023
Registrace na mládežnické SLAVIA KEMPY byla spuštěna. Kromě klasických pětidenních letních kempů naleznete i nový, velikonoční kemp, nebo letní třídenní pouze pro brankáře.

MATCHDAY z vítězství U19 nad Juventusem

5. 12. 2023
Z vyhřátého Španělska přivezli slávisté do devatenácti let cenné vítězství nad italským velkoklubem. Tři body do tabulky turnaje Al Abtal si připsali sešívaní po výhře 4:1. Jak se vítězství rodilo i jak slávisté dva dny ve Španělsku strávili?

Další články