B-tým ve středu vyzve od 17:00 Líšeň | SK Slavia Praha
Více

B-tým ve středu vyzve od 17:00 Líšeň

V posledním domácím utkání sezony slávistický B-tým čeká 29. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, ve kterém vyzvou na domácí půdě Líšeň. Utkání je na programu ve středu na Xaverově od 17:00.

Ve středu 24. května slávistický B-tým změří síly v rámci 29. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s Líšní. Utkání proti Líšni je na programu na Xaverově od 17:00, přímým přenosem ho můžete sledovat na Sporttotal.cz.

SK Líšeň v posledních třech utkání zaznamenala čtyři body, díky remíze s Opavou a výhře nad Třincem, který v minulém kole porazila 1:0. Líšni náleží čtvrté místo v tabulce se ziskem čtyřiceti šesti bodů.

Slávistický B-tým v minulém kole podlehl na půdě Karviné lídrovi tabulky i přes houževnatý výkon 3:0. I přes porážku se ale sešívaní drží stále mimo sestupové příčky. Na poslední Třinec mají sešívaní náskok dva body, na předposlední Opavu jeden.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před startem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost. Vstupné je jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné po předložení platné permanentky zdarma. Musí si ovšem svou vstupenku také vyzvednout na pokladnách Xaverovského areálu.

Utkání s Líšní začíná na Xaverově v 17:00. Přijďte slávistický B-tým podpořit v posledním domácím utkání a na cestě za udržením druhé nejvyšší soutěže. Slávisti, těšíme se na vás!

Aktuálně

Petr Ševčík donominován na EURO

12. 6. 2024
Petr Ševčík míří na svůj druhý evropský šampionát, ve středu odpoledne nahradil v nominaci zraněného Michala Sadílka. Gratulace a hodně štěstí, Šévo!

Sezona U17: mistři ligy i Československý pohár

12. 6. 2024
Nezapomenutelný ročník 2023/24 má za sebou tým mladších dorostenců U17. Prvenství na Memoriálu Františka Harašty, dvě dlouhé vítězné série, titul mistrů republiky a teď i vítězství v Československém poháru. Svěřenci Jaroslava Machače napsali příběh sezony zlatým písmem.

Stříbrné medaile žákyň ze Slavia Girls Cupu

11. 6. 2024
V sobotu 8. června se v tréninkovém centru Horních Měcholup konal druhý ročník turnaje GIRLS CUP pro dívky do šestnácti let. Slávistky ve velké konkurenci obsadily skvělé druhé místo a na turnaji nedostaly ani jednu branku! Nejlepší hráčkou se stala Michaela Pekárová ze Slavie.

Další články