ONLINE: Od 18:00 derby žen ve finále poháru FAČR | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 derby žen ve finále poháru FAČR

Slávistky bojují po zisku mistrovského titulu o další velkou trofej a to o pohár žen FAČR. Trenér Karel Piták posílá do finálového utkání proti Spartě na stadionu ve Vlašimi tuto sestavu.

Poslední letošní utkání odchytá jednička týmu Olivie Lukášová, před ní nastoupí kapitánka Diana Bartovičová s Alikou Keene. Na levé straně hřiště bude spolupracovat Michaela Khýrová s Denisou Veselou, na pravé Gabriela Šlajsová s Petrou Divišovou. Střed hřiště bude mít na starosti Haleigh Stackpole, Franny Černá a Denisa Tenkrátová, která v sestavě nahrazuje zraněnou Martinu Šurnovskou. V útoku začne nejlepší střelkyně ligy Marjolen Nekesa.

Trenérům nejsou ve finále ze zdravotních důvodů k dispozici Simona Necidová, Martina Šurnovská, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

Sestava: Lukášová, Šlajsová, Keene, Bartovičová, Khýrová, Tenkrátová, Černá, Stackpole, Divišová, Nekesa, Veselá
Lavička: Fuchsová, Bendová, Růžičková, Morávková, Foster, Kožárová, Kroupová

Utkání můžete sledovat od 18:00 prostřednictvím streamu na FAČR.tv a také na sportovním kanálu ČT sport Plus.

Aktuálně

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Další články