Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek | SK Slavia Praha
Více

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Z hráčů, kteří uplynulou sezonu strávili v Edenu, vyrazí na turnaj Matěj Jurásek a David Pech. Další hráči si nominaci vykopali na hostování – Matěj Valenta v Liberci, Tomáš Vlček v Pardubicích, Daniel Fila v Teplicích a brankář Antonín Kinský, jehož výkony pomohly Vyškovu do baráže.

Mezi náhradníky budou připraveni Jakub Markovič, Filip Prebsl, Michal Beran a Marek Icha.


Češi se o postup ze skupiny porvou postupně proti Anglii, Německu a Izraeli, do čtvrtfinále posupují nejlepší dva týmy. Česká skupina se odehraje v Gruzii, první dva zápasy lvíčat se odehrají v Batumi, skupinu uzavřou v Kutaisi.

Do předběžné nominace norského týmu na EURO se dostal Christos Zafeiris. Jako kapitán povede ukrajinskou jednadvacítku Maksym Talovjerov, který jaro strávil na hostování v LASKu.

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články