Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek | SK Slavia Praha
Více

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Z hráčů, kteří uplynulou sezonu strávili v Edenu, vyrazí na turnaj Matěj Jurásek a David Pech. Další hráči si nominaci vykopali na hostování – Matěj Valenta v Liberci, Tomáš Vlček v Pardubicích, Daniel Fila v Teplicích a brankář Antonín Kinský, jehož výkony pomohly Vyškovu do baráže.

Mezi náhradníky budou připraveni Jakub Markovič, Filip Prebsl, Michal Beran a Marek Icha.


Češi se o postup ze skupiny porvou postupně proti Anglii, Německu a Izraeli, do čtvrtfinále posupují nejlepší dva týmy. Česká skupina se odehraje v Gruzii, první dva zápasy lvíčat se odehrají v Batumi, skupinu uzavřou v Kutaisi.

Do předběžné nominace norského týmu na EURO se dostal Christos Zafeiris. Jako kapitán povede ukrajinskou jednadvacítku Maksym Talovjerov, který jaro strávil na hostování v LASKu.

Aktuálně

Petr Ševčík donominován na EURO

12. 6. 2024
Petr Ševčík míří na svůj druhý evropský šampionát, ve středu odpoledne nahradil v nominaci zraněného Michala Sadílka. Gratulace a hodně štěstí, Šévo!

Sezona U17: mistři ligy i Československý pohár

12. 6. 2024
Nezapomenutelný ročník 2023/24 má za sebou tým mladších dorostenců U17. Prvenství na Memoriálu Františka Harašty, dvě dlouhé vítězné série, titul mistrů republiky a teď i vítězství v Československém poháru. Svěřenci Jaroslava Machače napsali příběh sezony zlatým písmem.

Stříbrné medaile žákyň ze Slavia Girls Cupu

11. 6. 2024
V sobotu 8. června se v tréninkovém centru Horních Měcholup konal druhý ročník turnaje GIRLS CUP pro dívky do šestnácti let. Slávistky ve velké konkurenci obsadily skvělé druhé místo a na turnaji nedostaly ani jednu branku! Nejlepší hráčkou se stala Michaela Pekárová ze Slavie.

Další články