Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek | SK Slavia Praha
Více

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Z hráčů, kteří uplynulou sezonu strávili v Edenu, vyrazí na turnaj Matěj Jurásek a David Pech. Další hráči si nominaci vykopali na hostování – Matěj Valenta v Liberci, Tomáš Vlček v Pardubicích, Daniel Fila v Teplicích a brankář Antonín Kinský, jehož výkony pomohly Vyškovu do baráže.

Mezi náhradníky budou připraveni Jakub Markovič, Filip Prebsl, Michal Beran a Marek Icha.


Češi se o postup ze skupiny porvou postupně proti Anglii, Německu a Izraeli, do čtvrtfinále posupují nejlepší dva týmy. Česká skupina se odehraje v Gruzii, první dva zápasy lvíčat se odehrají v Batumi, skupinu uzavřou v Kutaisi.

Do předběžné nominace norského týmu na EURO se dostal Christos Zafeiris. Jako kapitán povede ukrajinskou jednadvacítku Maksym Talovjerov, který jaro strávil na hostování v LASKu.

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články