Děkovačka splnila Pavlovi jeho hvězdné přání | SK Slavia Praha
Více

Děkovačka splnila Pavlovi jeho hvězdné přání

Navzdory tomu, že patnáctiletý Pavel ze Šumavy trpí vážným onemocněním nervové soustavy, bedlivě sleduje veškeré dění okolo fotbalové Slavie. Proto je dalším, kterému jsme splnili jeho hvězdné přání.

Fotbal je Pavlova celoživotní vášeň. Stejně jako láska k sešívaným barvám, kterou prožívá s celou svojí rodinou. Společně s organizací Zlatá rybka jsme se mu rozhodli splnit jeho velké přání. Potkat se s hráči a zažít slavnou děkovačku. Trochu jinak.

Poslední zápas sezony, poslední zápas Petera Olayinky. Pavlova nejoblíbenějšího hráče. I proto byl prvním dárkem dres podepsaný přímo od naší novodobé legendy. Pavel si ho hned oblékl a s celou rodinou vyrazil na speciální místa v E-Toro Lounge. Tam si užil střelecký koncert Václava Jurečky.

Těsně před jeho koncem pak přišlo něco, co nečekal. Závěr zápasu totiž strávil společně a našimi hráči. Včetně děkovačky. Při té se našemu vzácnému hostovi věnoval Ondřej Kolář. Pavel si rituál Tribuny Sever s A-týmem i zbytkem stadionu užil natolik, že při rozhovoru těžko hledal slova. Nadšením skoro oněměl.
Jak se Pavlovi hvězdné přání líbilo se můžete podívat ve videu.

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články