Slavia získala tři ocenění v Ceně Lukáše Přibyla | SK Slavia Praha
Více

Slavia získala tři ocenění v Ceně Lukáše Přibyla

Slavia byla oceněna v rámci Ceny Lukáše Přibyla, která odměňuje kluby za komunikaci s fanoušky, hned ve třech kategoriích. Cenu si klub odnesl v oblasti Fan experience, CSR aktivit a práce s hostujícími fanoušky.

Cena Lukáše Přibyla od sezony 2015/2016 akcentuje marketingové a komunikační aktivity ligových klubů. Na výběru se podílí odborná porota složená z expertů z oboru, zástupců LFA i samotných klubů příslušné soutěže.

Slavia ovládla kategorii CSR, v níž se přenesla Za hranice hřiště a pod záštitou Nadačního fondu Slavie pomáhala v řadě oblastí. Příkladem jsou Hvězdná přání, dražba podepsaných dresů od Iron Maiden na pomoc malé Terezce, akce Pohybem pro Paraple, dlouhodobá spolupráce se sdružením DONOR či iniciativa Ukliďme Česko.

Druhou cen si klub připsal za projekt #SlaviaFest, který posunul červenobílý zážitek nad rámec devadesáti minut hry a za branami Edenu vytvořil místo společného setkávání, gastronomických zážitků a předzápasové zábavy.

V letošním ročníku se poprvé vyhlašovala také kategorie reflektující práci s hostujícími fanoušky při domácích utkáních. „Hodnotily se podmínky na stadionech, samozřejmě především v sektorech pro hostující fanoušky. Významným kritériem bylo i nastavení ticketingu, chování pořadatelské služby a další servis pro fanoušky hostů během zápasu,“ vysvětlil project development manager LFA Štěpán Hanuš s tím, že o vítězství Slavie rozhodly hlasy SLO jednotlivých klubů FORTUNA:LIGY.

V celkovém hodnocení se Slavia umístila na druhém místě. Všech ocenění si velmi vážíme a děkujeme každému, kdo se na úspěchu podílel!

Aktuálně

Staněk nahradil na soupisce pro UEL zraněného Koláře

4. 3. 2024
Slávistickou soupisku pro Evropskou ligu doplnil brankář Jindřich Staněk, který na soupisce nahradil zraněného Ondřeje Koláře.

Šachy a výborná obrana. Mojmír? Neskutečný výkon

3. 3. 2024
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po bezbrankové remíze na Letné o změnách v rozestavení i sestavě, debutu Jindřicha Staňka, výkonech Tomáše Vlčka a Mojmíra Chytila, remíze i situaci v tabulce.

Hned ten vůbec největší zápas! Nebál jsem se

3. 3. 2024
Jindřich Staněk při své soutěžní premiéře v dresu Slavie vychytal čisté konto v 310. derby a po zápase souboj s odvěkým rivalem hodnotil na tiskové konferenci.

Další články