Matěj Valenta bude hostovat ve Slovácku | SK Slavia Praha
Více

Matěj Valenta bude hostovat ve Slovácku

Třiadvacetiletý záložník Matěj Valenta míří na roční hostování do týmu Slovácka. V případě zájmu si klub může mládežnického reprezentanta v zimní přestávce stáhnout zpět.

Valenta v uplynulé sezoně hostoval v Liberci, nastoupil do 22 utkání, dvakrát skóroval a zapsal i jednu asistenci. Představil se také na nedávném ME hráčů do 21 let.

181 centimetrů vysoký záložník ve Slavii působil od přípravky, v sezoně 2018/2019 si připsal za první tým sešívaných dva starty. Do Edenu se vrátil oklikou přes Ústí nad Labem a České Budějovice, kde prožil úspěšné dvě sezony. Červenobílý dres navlékl naposledy v předkole Evropské konferenční ligy proti St. Josephs, 28. července 2022 při výhře 7:0 odehrál celé utkání.

Tým z Uherského Hradiště v loňské sezoně obsadil ve FORTUNA:LIZE pátou příčku.

Matěji, držíme palce, ať se ti na nové adrese daří!

Aktuálně

ONLINE: Od 15:00 domácí zápas proti Sigmě Olomouc

21. 4. 2024
Slávisté přivítají v posledním domácím utkání základní části Sigmu Olomouc. Do základní sestavy se vrací kapitán Jan Bořil.

Lístky na zápas s Olomoucí jsou vyprodané

21. 4. 2024
Vstupenky na poslední domácí zápas základní části FORTUNA:LIGY proti Olomouci jsou vyprodány. Slavii bude povzbuzovat plná Fortuna Arena!

Totální podcast s Olivií Lukášovou a Gabrielou Šlajsovou

20. 4. 2024
Olivie stráží tři tyče, Gabriela brání i tvoří hru a se spoluhráčkami míří k obhajobě „doublu“. Kromě výkonů na hřišti se zajímají také o popularizaci žen ve sportu. Co říkají na kampaň #LetUsCook a v jakém stavu je český ženský fotbal? To a ještě mnohem víc se dozvíte v novém Totálním podcastu.

Další články