ONLINE: Od 14:00 doma proti Plzni | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 14:00 doma proti Plzni

Fotbalistky Slavie rozehrají od 14:00 druhé ligové kolo, na domácím hřišti v Horních Měcholupech přivítají Viktorii Plzeň. Na lavičce jsou připraveny nové posily týmu Michelle Xiao a Aneta Surová.

Od první minuty startuje v bráně Olivie Lukášová, před ní nastupuje Diana Bartovičová, Alika Keene, Gabriela Šlajsová a Denisa Veselá. Ve středu pole po boku Molly McLaughlin začíná Martina Šurnovská a Franny Černá. Na křídlech zálohy je Kristýna Růžičková a Michaela Khýrová, v útoku nastupuje Marjolen Nekesa.

Ze zdravotních důvodů nejsou k dispozici Tereza Krejčiříková, Tereza Szewieczková, Simona Necidová a Tamara Morávková.

Sestava: Lukášová, Veselá, Šlajsová, Bartovičová, McLaughlin, Šurnovská,Černá, Růžičková, Khýrová, Keene, Nekesa
Lavička: Fuchsová, Košíková, Bendová, Xiao, Divišová, Křivská, Surová

Utkání můžete sledovat od 14:00 v aplikaci VEO LIVE.

Aktuálně

O tíze okamžiku, psychické odolnosti i výkonu Ogbua

14. 4. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil s novináři po prohře 0:1 s Viktorií Plzeň o chybějící agresivitě, špatném pohybu, zraněních, síle soupeře či (ne)kvalitě v ofenzivní části. Nezapomněl však vyzdvihnout výkon Oscara Dorleyho s Igohem Ogbuem, který se vrátil do základní sestavy.

Chyběla vášeň, touha. Zbraně ale neskládáme

14. 4. 2024
Tomáš Vlček nejdříve soupeři zamezil ve skórování obětavým zákrokem na brankové čáře, ani on však nedokázal odvrátit porážku 0:1 na půdě Viktorie Plzeň. Příčiny neúspěchu i klíčové momenty popsal bezprostředně po konci duelu v Doosan Areně.

Proti Plzni první venkovní porážka v ligové sezoně

14. 4. 2024
Slávisti ve šlágru 28. kola FORTUNA:LIGY podlehli ve Štruncových sadech domácí Plzni 0:1 a připsali si první venkovní porážku v ligové sezoně. Zápas rozhodl v 87. minutě nejlepší střelec Viktorie Pavel Šulc.

Další články