Choreoškolka: Nový projekt pro malé fanatiky | SK Slavia Praha
Více

Choreoškolka: Nový projekt pro malé fanatiky

S blížícím se začátkem školního roku rozjíždíme nový projekt pro malé fanoušky. Před zápasem s Karvinou proběhne přímo v Edenu první Choreoškolka. Děti ve spolupráci s Tribunou Sever vytvoří choreografii, která bude následně prezentována v Dětském kotli přímo na TS.

Choreoškolka je iniciativa zaměřená na děti různých věkových skupin, které spojuje vášeň pro sport, kreativitu a spolupráci. Děti budou mít možnost vyzkoušet si různé formáty tvorby choreografií, které budou šité na míru podle věku a schopností každého účastníka.

První Choreoškolka proběhne před zápasem proti Karviné přímo na stadionu od 12:00 a probíhat bude zhruba 2 hodiny. Kapacita je připravena pro 100 dětí a již byla zcela naplněna. Pokud jste se nestihli zaregistrovat, můžeme vás ujistit, že akci v budoucnu opět zopakujeme.

Děti, které nemají permanentku, obdrží po skončení akce zdarma vstupenku na zápas. Pro malé fanoušky s permanentkou bude přichystána drobná pozornost. Choreo, které se ve školce připraví pak bude prezentováno samotnými dětmi přímo na zápase.

I proto bude nově na stadionu připraven tzv. "Dětský kotel". Bude přímo na Tribuně Sever, děti v něm budou moct aktivně fandit a během zápasu odprezentovat své choreo. Přijďte na první Choreoškolku a užijte si pěkný slávistický den.

Aktuálně

#UEL SESTŘIH | Sheriff – Slavia 2:3

2. 12. 2023
Vraťte se společně s námi do Tiraspolu ještě jednou, o zajímavé momenty nebyla v Podněstří nouze. Elegantní patička Václava Jurečky, premiérový gól v Evropě pro Christose Zafeirise nebo vítězné dělo Muhameda Tijaniho z poslední minuty.

PREVIEW: Vlček a Houštecký před Zlínem

2. 12. 2023
O nedělním ligovém střetu ve Zlíně promluvili na kameru #SlaviaTV asistent trenéra Zdeněk Houštecký a obránce Tomáš Vlček.

MATCHDAY z Tiraspolu. Obrat, třetí postup a TJ

2. 12. 2023
Z rajónu Sheriffa lup v podobě tří bodů! A navrch sladký bonus… Slávisti dali ve čtvrtek v Tiraspolu výhrou 3:2 razítko na třetí postup do vyřazovací fáze Evropské ligy v éře trenérského týmu Jindřicha Trpišovského. MATCHDAY byl u toho!

Další články