Choreoškolka: Nový projekt pro malé fanatiky | SK Slavia Praha
Více

Choreoškolka: Nový projekt pro malé fanatiky

S blížícím se začátkem školního roku rozjíždíme nový projekt pro malé fanoušky. Před zápasem s Karvinou proběhne přímo v Edenu první Choreoškolka. Děti ve spolupráci s Tribunou Sever vytvoří choreografii, která bude následně prezentována v Dětském kotli přímo na TS.

Choreoškolka je iniciativa zaměřená na děti různých věkových skupin, které spojuje vášeň pro sport, kreativitu a spolupráci. Děti budou mít možnost vyzkoušet si různé formáty tvorby choreografií, které budou šité na míru podle věku a schopností každého účastníka.

První Choreoškolka proběhne před zápasem proti Karviné přímo na stadionu od 12:00 a probíhat bude zhruba 2 hodiny. Kapacita je připravena pro 100 dětí a již byla zcela naplněna. Pokud jste se nestihli zaregistrovat, můžeme vás ujistit, že akci v budoucnu opět zopakujeme.

Děti, které nemají permanentku, obdrží po skončení akce zdarma vstupenku na zápas. Pro malé fanoušky s permanentkou bude přichystána drobná pozornost. Choreo, které se ve školce připraví pak bude prezentováno samotnými dětmi přímo na zápase.

I proto bude nově na stadionu připraven tzv. "Dětský kotel". Bude přímo na Tribuně Sever, děti v něm budou moct aktivně fandit a během zápasu odprezentovat své choreo. Přijďte na první Choreoškolku a užijte si pěkný slávistický den.

Aktuálně

Jan Sirotník prodloužil smlouvu se Slavií

20. 5. 2024
Odchovance mládežnické akademie Jan Sirotník prodloužil svou smlouvu se Slavií. Nový kontrakt platí do 30. června 2027.

Derby je naše! Parádní výkon a tři body

19. 5. 2024
Fotbalistky Slavie porazily v pátem kole nadstavby Spartu 3:1! Všechny tři branky padly v prvním poločase, o dvě se postarala Martina Šurnovská a jednu přidala Kateřina Svitková. Slávistky tak prodloužily svou neporazitelnost na 25 zápasů v řadě!

O stříbru, kvalitě ligy i výhledu do budoucna

18. 5. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil na tiskové konferenci po výhře nad Slováckem (2:1) o zklamání ze ztráty šancí na titul, popsal zvyšující se kvalitu ligy, vysekl poklonu Martinu Svědíkovi a poodkryl karty před závěrečným kolem sezony.

Další články