Výhra nad Plzní, slávistky jsou stoprocentní | SK Slavia Praha
Více

Výhra nad Plzní, slávistky jsou stoprocentní

Fotbalistky Slavie vyhrály i druhé ligové utkání, na domácím hřišti nastřílely Plzni 7 branek a v nové sezoně jsou stoprocentní. Před početnou skupinou fanoušků se trefily dvakrát Marjolen Nekesa a Petra Divišová, po jedné brance přidaly Denisa Veselá, Kristýna Růžičková a Martina Šurnovská.

„Zápas byl po celé utkání v naší režii a prezentovaly jsme se přesně tak, jak jsme chtěly. Jsem ráda, že se nám daří proměňovat větší část gólových příležitostí, které si dokážeme navzájem vypracovat. Dnes to vyšlo v zakončení i mně, za což děkuji svým spoluhráčkám, které mi to nezištně připravily. Se začátkem sezóny jsme spokojeny. Nicméně jedna z největších prověrek nás čeká teprve v příštím týdnu,“ říká dvoubranková střelkyně Petra Divišová.

„Bylo to skvělé utkání s dobrou intenzitou. Hrály jsme dobře jako tým, osobně jsem se svým výkonem spokojena, ale do dalších zápasů je stále co zlepšovat. Fanoušci přinesli skvělou atmosféru a jejich podpora byla úžasná,“ těšilo po zápase střelkyni Marjolen Nekesu.

Třetí ligové utkání je na programu v pátek 1.9. od 15:00 na hřišti Slovácka, které zatím neztratily ani bod. Utkání se hraje na stadionu v Kunovicích.

Aktuálně

O tíze okamžiku, psychické odolnosti i výkonu Ogbua

14. 4. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil s novináři po prohře 0:1 s Viktorií Plzeň o chybějící agresivitě, špatném pohybu, zraněních, síle soupeře či (ne)kvalitě v ofenzivní části. Nezapomněl však vyzdvihnout výkon Oscara Dorleyho s Igohem Ogbuem, který se vrátil do základní sestavy.

Chyběla vášeň, touha. Zbraně ale neskládáme

14. 4. 2024
Tomáš Vlček nejdříve soupeři zamezil ve skórování obětavým zákrokem na brankové čáře, ani on však nedokázal odvrátit porážku 0:1 na půdě Viktorie Plzeň. Příčiny neúspěchu i klíčové momenty popsal bezprostředně po konci duelu v Doosan Areně.

Proti Plzni první venkovní porážka v ligové sezoně

14. 4. 2024
Slávisti ve šlágru 28. kola FORTUNA:LIGY podlehli ve Štruncových sadech domácí Plzni 0:1 a připsali si první venkovní porážku v ligové sezoně. Zápas rozhodl v 87. minutě nejlepší střelec Viktorie Pavel Šulc.

Další články