B-tým v sobotu vyzve FK Robstav Přeštice | SK Slavia Praha
Více

B-tým v sobotu vyzve FK Robstav Přeštice

Slávisté se v 5. kolem ČFL střetnou s týmem z Přeštic FK Robstav. Utkání je na programu v sobotu od 14:30.

Slávistický B-tým je i po 4. kole dále stoprocentní. Sešívaní mají za sebou čtyři výhry, z nichž ta poslední byla proti Povltavské fotbalové akademii 1:0. Výhru zařídil ve 37. minutě Victor Boluwatife Ogungbayi.

Nyní čeká svěřence trenéra Střihavky 5. kolo ČFL skupiny A proti týmu FK Robstav. Robstav má ze čtyř odehraných utkání pouze jednu výhru, jednu remízu a nachází se tak na 11. místě v tabulce. Slávisté tabulku ČFL A vedou díky skóre, které mají 11:1.

Utkání s FK Robstav je na programu v sobotu 2. září od 14:30 v Mariánských Lázních (Anglická 684, 353 01 Mariánské Lázně). Vstupenky budou k dispozici na místě.

Utkání můžete sledovat také živě na TV COM.

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články