Aiham Ousou bude hostovat v Häckenu | SK Slavia Praha
Více

Aiham Ousou bude hostovat v Häckenu

Třiadvacetiletý stoper Aiham Ousou odchází na půlroční hostování bez opce do švédského Häckenu, odkud před dvěma lety do Slavie přišel.

Aiham Ousou po dvou sezonách v Edenu míří zpátky do Švédska, do kádru úřadujícího švédského mistra.

Ousou v sešívaném zapsal 22 startů v Evropské konferenční lize, byl u tažení do čtvrtfinále Konferenční ligy. V letošní sezoně odehrál jeden zápas v kvalifikaci Evropské ligy. V české lize za dva roky stihl 45 utkání a dvakrát se gólově prosadil. Společně se spoluhráči se radoval v uplynulé sezoně ze zisku MOL Cupu.

V listopadu 2022 také debutoval za národní tým Švédska, předtím působil jako kapitán reprezentační jednadvacítky, které o bod utekla baráž o kvalifikaci na červnové EURO.

Häcken ve čtvrtek vyřadil skotský Aberdeen a stejně jako slávisté vyhlíží páteční los základních skupin Evropské ligy.

Aihame, ať se ti v nové výzvě daří!

Aktuálně

Petr Ševčík donominován na EURO

12. 6. 2024
Petr Ševčík míří na svůj druhý evropský šampionát, ve středu odpoledne nahradil v nominaci zraněného Michala Sadílka. Gratulace a hodně štěstí, Šévo!

Sezona U17: mistři ligy i Československý pohár

12. 6. 2024
Nezapomenutelný ročník 2023/24 má za sebou tým mladších dorostenců U17. Prvenství na Memoriálu Františka Harašty, dvě dlouhé vítězné série, titul mistrů republiky a teď i vítězství v Československém poháru. Svěřenci Jaroslava Machače napsali příběh sezony zlatým písmem.

Stříbrné medaile žákyň ze Slavia Girls Cupu

11. 6. 2024
V sobotu 8. června se v tréninkovém centru Horních Měcholup konal druhý ročník turnaje GIRLS CUP pro dívky do šestnácti let. Slávistky ve velké konkurenci obsadily skvělé druhé místo a na turnaji nedostaly ani jednu branku! Nejlepší hráčkou se stala Michaela Pekárová ze Slavie.

Další články