Aiham Ousou bude hostovat v Häckenu | SK Slavia Praha
Více

Aiham Ousou bude hostovat v Häckenu

Třiadvacetiletý stoper Aiham Ousou odchází na půlroční hostování bez opce do švédského Häckenu, odkud před dvěma lety do Slavie přišel.

Aiham Ousou po dvou sezonách v Edenu míří zpátky do Švédska, do kádru úřadujícího švédského mistra.

Ousou v sešívaném zapsal 22 startů v Evropské konferenční lize, byl u tažení do čtvrtfinále Konferenční ligy. V letošní sezoně odehrál jeden zápas v kvalifikaci Evropské ligy. V české lize za dva roky stihl 45 utkání a dvakrát se gólově prosadil. Společně se spoluhráči se radoval v uplynulé sezoně ze zisku MOL Cupu.

V listopadu 2022 také debutoval za národní tým Švédska, předtím působil jako kapitán reprezentační jednadvacítky, které o bod utekla baráž o kvalifikaci na červnové EURO.

Häcken ve čtvrtek vyřadil skotský Aberdeen a stejně jako slávisté vyhlíží páteční los základních skupin Evropské ligy.

Aihame, ať se ti v nové výzvě daří!

Aktuálně

O zaslouženém vítězství, složitém terénu i návratu Holeše

10. 12. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Mladou Boleslaví o atraktivitě a náročnosti utkání, důležitosti návratu Tomáše Holeše, stavu hřiště, odloženém utkání se Zlínem i svém zranění v bagu.

Jak se sluší a patří. Euforie po gólu byla nepopsatelná

10. 12. 2023
Na pozápasové tiskové konferenci hovořil jubilant Tomáš Holeš o návratu na hřiště, terénu, prvním gólu po čtyřech měsících, bránění útočníků soupeře i situaci v tabulce.

Fotbal si teď víc užívám. Holi? Skvělá meta

10. 12. 2023
Vítězná asistence? Stejně jako v případě pohárového utkání v Hradci z kopačky Petra Ševčíka. Reprezentační záložník pro #SlaviaTV popsal důležitost výhry nad Boleslaví, promluvil o přínosu navrátilce Tomáše Holeše a poděkoval fanouškům.

Další články