Nový MATCHDAY. Choreoškolka, ikony, góly | SK Slavia Praha
Více

Nový MATCHDAY. Choreoškolka, ikony, góly

Pět gólů, pět střelců. Tři body, další jedinečný domácí duel. Slávisté před zraky 17 352 diváků rozložili Karvinou. MATCHDAY byl u toho!

Na co se můžete těšit?

Vezmeme vás na exkurzi do slávistické Choreoškolky, mladí fanoušci v koridoru pod Tribunou Sever před utkáním tvořili unikátní choreo. Výsledek společné práce jste mohli vidět pár minut po výkopu. Klobouk dolů před všemi, kteří s novým projektem pomohli. DĚKUJEME! A na jaře se těšte na opakování.

Zavítali jsme na autogramiádu Milana Škody. Novodobá legenda, kapitán, srdcař a trojnásobný mistr ligy se podepisoval ve fanzóně, vystát si dlouhou frontu stálo za to.

Zápasu se zúčastnilo 120 dětí z dětských domovů z celé ČR. Dvaadvacet z nich šlo jako doprovod hráčů na plochu, dvanáct bylo v roli vlajkonošů. Pokračovala i iniciativa „Kapitánská páska“, pro duel s Karvinou ji navrhla Tereza Maxová, zakladatelka charitativního projektu TERIBEAR.

A jak to vypadalo na hřišti? Na bleskový úder nováčka nejvyšší soutěže zareagovali už do poločasu Muhamed Tijani, Matěj Jurásek a Václav Jurečka. Konečnou podobu skóre dali po pauze Mojmír Chytil a Conrad Wallem.

Zatím nejvyšší letošní soutěžní výhře sešívaných tleskali z VIP prostor Fortuna Areny i Tomáš Souček s Vladimírem Coufalem, uslyšíte jejich ohlasy.

Po závěrečném hvizdu jsme pro vás nabrali spoustu reakcí. Těšit se můžete na dojmy Tomáše Holeše, Aleše Mandouse, který se v brance představil poprvé v letošní sezoně, Conrada Wallema, Igoha Ogbua, Oscara i řady dalších.

V exkluzivním rozhovoru probereme s Václavem Jurečkou úlevu z prolomení střelecké smůly v letošní ligové sezoně, trénink penalt, debatu s Wallemem ohledně druhého pokutového kopu s Karvinou i nekonečnou podporu fanoušků.

Slávisti, tento MATCHDAY stojí za to. Užijte si ho.

Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky vyhrály ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články