Nový MATCHDAY. Choreoškolka, ikony, góly | SK Slavia Praha
Více

Nový MATCHDAY. Choreoškolka, ikony, góly

Pět gólů, pět střelců. Tři body, další jedinečný domácí duel. Slávisté před zraky 17 352 diváků rozložili Karvinou. MATCHDAY byl u toho!

Na co se můžete těšit?

Vezmeme vás na exkurzi do slávistické Choreoškolky, mladí fanoušci v koridoru pod Tribunou Sever před utkáním tvořili unikátní choreo. Výsledek společné práce jste mohli vidět pár minut po výkopu. Klobouk dolů před všemi, kteří s novým projektem pomohli. DĚKUJEME! A na jaře se těšte na opakování.

Zavítali jsme na autogramiádu Milana Škody. Novodobá legenda, kapitán, srdcař a trojnásobný mistr ligy se podepisoval ve fanzóně, vystát si dlouhou frontu stálo za to.

Zápasu se zúčastnilo 120 dětí z dětských domovů z celé ČR. Dvaadvacet z nich šlo jako doprovod hráčů na plochu, dvanáct bylo v roli vlajkonošů. Pokračovala i iniciativa „Kapitánská páska“, pro duel s Karvinou ji navrhla Tereza Maxová, zakladatelka charitativního projektu TERIBEAR.

A jak to vypadalo na hřišti? Na bleskový úder nováčka nejvyšší soutěže zareagovali už do poločasu Muhamed Tijani, Matěj Jurásek a Václav Jurečka. Konečnou podobu skóre dali po pauze Mojmír Chytil a Conrad Wallem.

Zatím nejvyšší letošní soutěžní výhře sešívaných tleskali z VIP prostor Fortuna Areny i Tomáš Souček s Vladimírem Coufalem, uslyšíte jejich ohlasy.

Po závěrečném hvizdu jsme pro vás nabrali spoustu reakcí. Těšit se můžete na dojmy Tomáše Holeše, Aleše Mandouse, který se v brance představil poprvé v letošní sezoně, Conrada Wallema, Igoha Ogbua, Oscara i řady dalších.

V exkluzivním rozhovoru probereme s Václavem Jurečkou úlevu z prolomení střelecké smůly v letošní ligové sezoně, trénink penalt, debatu s Wallemem ohledně druhého pokutového kopu s Karvinou i nekonečnou podporu fanoušků.

Slávisti, tento MATCHDAY stojí za to. Užijte si ho.

Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

Sezona U19: stříbro na CEE Cupu i střelec Pikolon

20. 6. 2024
Náročný ročník 2023/24 má za sebou nejstarší dorostenecká kategorie U19. V přípravě přišlo stříbro a povedený CEE Cup. Vstup do ligového ročníku se však sešívaným nepovedl. Postupný herní progres vyústil v konečné čtvrté místo. Nejlepším střelcem týmu byl čtrnáctigólový Pikolon.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Další články