Informace pro fanoušky do Pardubic | SK Slavia Praha
Více

Informace pro fanoušky do Pardubic

V 8. kole FORTUNA:LIGY se Slavia podívá do Pardubic, v článku přinášíme informace pro fanoušky, kteří se tam chystají podívat také.

Zápas se hraje v sobotu 16. září od 18:00 v Pardubicích.

Vstupenky

Vstupenky do sektoru hostí jsme rozdělili mezi fanouškovské organizace Tribunu Sever, Odbor přátel a Fanklub. Informace o možnosti získání vstupenek získáte přímo u fanouškovských organizací

Příjezd na stadion

Na utkání vyrazí fanoušci z Prahy společně vlakem, bližší informace ohledně vlaku zveřejníme do konce týdne. Odbor přátel chystá výjezd autobusem. V Pardubicích bude pochod pěšky ke stadionu, na přibližnou trasu pochodu se můžete podívat níže.

Vstup do sektoru hostí

Sektor pro fanoušky hostů je umístěn na jižní tribuně, sektory D1 a D2 s přístupem (odchodem) z (na) parkoviště u ENTERIA Arény (od ulice U Stadionu – viz příloha-plánek). Na tomto vstupu určeném pro fans hostů nebude v provozu pokladna.

Sektor pro hostující fanoušky bude otevřen 90 min. před začátkem utkání.

Bezpečnostní kontroly u vstupu

Kontrola vstupenek a návštěvníků stadionu bude prováděna pořadatelskou službou a budou zde prováděny důsledné bezpečnostní prohlídky v souladu s Návštěvním řádem, který je umístěn na všech vstupech (plné znění viz. NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD). Dále pak budou prováděny namátkové dechové zkoušky na alkohol. Doporučujeme proto příchod na stadion s dostatečnou časovou rezervou. Návštěvníci, kteří jakýmkoliv způsobem poruší některé z ustanovení Návštěvního řádu, nebudou vpuštěni na stadion, případně budou ze stadionu vyvedeni bez nároku na vrácení vstupného.

Sektor je vybaven 2 velkoplošnými vraty, které slouží jako únikové východy a v případě potřeby jako vstupy pro zásah pořadatelské služby, případně policie. V sektoru je stánek s občerstvením a dostatečný počet toalet pro muže i ženy. Sektor D1 a D2 je monitorován kamerovým systémem.

Kontaktní osoba pro fanoušky

Na zápase budou před i v sektoru přítomni klubový SLO Martin Benda a stevardi, v případě potřeby se na ně neváhejte obrátit.

Pro další informace na zápas doporučujeme sledovat twitterový účet i facebookovou skupinu Slavia výjezdy!

Aktuálně

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

U15 vyhrála Turnaj národů v Ostravě

22. 4. 2024
Žáci v Ostravě nepoznali chuť porážky, a i díky zvládnutým pokutovým kopům se probojovali až do finále. V něm porazili Herthu Berlín. Nejlepším střelcem turnaje se stal se čtyřmi góly Matouš Srb.

Další články