Štěpán Beran prodloužil smlouvu se Slavií | SK Slavia Praha
Více

Štěpán Beran prodloužil smlouvu se Slavií

Nejlepší střelec slávistického B-týmu z uplynulého ročníku – devatenáctiletý záložník Štěpán Beran podepsal novou smlouvu se Slavií.

Mládežnický reprezentant Štěpán Beran, který v roce 2017 přišel do mládežnické akademie ze Slovácka, podepsal ve Slavii smlouvu do roku 2026.

Beran byl v loňské sezoně s jedenácti trefami nejlepší střelec slávistického B-týmu ve druhé lize. Aktuálně je na hostování v druholigové Vlašimi, kde zatím nastoupil do pěti utkání. Do většího počtu zápasů ho prozatím nepustilo zranění v horní části těla.

„Jsem rád, že mi Slavia dává takovou důvěru. Je to pro mě motivace do další práce. Mým snem je zahrát si na hlavním stadionu v Edenu a slavit gól před Tribunou Sever,“ říká po podpisu smlouvy záložník Štěpán Beran.

„Jsme moc rádi, že jsme se Štěpánem prodloužili smlouvu o další tři roky. O prodloužení si řekl svými výkony v minulé sezoně, kdy se s jedenácti trefami stal nejlepším střelcem slávistického béčka. I díky těmto výkonům šel do přípravy s A-týmem, kde dostal šanci na soustředění. Je to hráč, který dokáže hrát na více pozicích směrem do ofenzivy. Nyní stráví ještě minimálně půl rok na hostování v partnerské Vlašimi, kde ho budeme dále sledovat a držet mu pěsti, ať se mu nadále daří,“ říká sportovní manažer Přemysl Kovář.

Aktuálně

Povinnost velí uspět. Víme ale, jak se tu trápil Řím

29. 11. 2023
Jaroslav Köstl před utkáním s Tiraspolem promluvil s novináři o absenci hlavního trenéra Jindřicha Trpišovského, historickém zápisu, kterým by bylo udržení prvního místa v tabulce na úkor AS Řím, i očekáváné slabé návštěvě na čtvrteční duel.

Musíme být ostražití. Známe cenu prvního místa

29. 11. 2023
Před čtvrtečním utkáním proti Sheriffu Tiraspol hovořil s novináři Lukáš Provod. Reprezentační záložník hovořil o zavádějícím výsledku prvního vzájemného střetnutí i touze udržet první příčku v tabulce.

U19 vycestovala k utkání s Juventusem

28. 11. 2023
Slávistický výběr do devatenácti let v úterý vycestoval k utkání v rámci turnaje Al Abtal s Juventusem.

Další články