Štěpán Beran prodloužil smlouvu se Slavií | SK Slavia Praha
Více

Štěpán Beran prodloužil smlouvu se Slavií

Nejlepší střelec slávistického B-týmu z uplynulého ročníku – devatenáctiletý záložník Štěpán Beran podepsal novou smlouvu se Slavií.

Mládežnický reprezentant Štěpán Beran, který v roce 2017 přišel do mládežnické akademie ze Slovácka, podepsal ve Slavii smlouvu do roku 2026.

Beran byl v loňské sezoně s jedenácti trefami nejlepší střelec slávistického B-týmu ve druhé lize. Aktuálně je na hostování v druholigové Vlašimi, kde zatím nastoupil do pěti utkání. Do většího počtu zápasů ho prozatím nepustilo zranění v horní části těla.

„Jsem rád, že mi Slavia dává takovou důvěru. Je to pro mě motivace do další práce. Mým snem je zahrát si na hlavním stadionu v Edenu a slavit gól před Tribunou Sever,“ říká po podpisu smlouvy záložník Štěpán Beran.

„Jsme moc rádi, že jsme se Štěpánem prodloužili smlouvu o další tři roky. O prodloužení si řekl svými výkony v minulé sezoně, kdy se s jedenácti trefami stal nejlepším střelcem slávistického béčka. I díky těmto výkonům šel do přípravy s A-týmem, kde dostal šanci na soustředění. Je to hráč, který dokáže hrát na více pozicích směrem do ofenzivy. Nyní stráví ještě minimálně půl rok na hostování v partnerské Vlašimi, kde ho budeme dále sledovat a držet mu pěsti, ať se mu nadále daří,“ říká sportovní manažer Přemysl Kovář.

Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Slavia a eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství

19. 6. 2024
SK Slavia Praha a obchodní a investiční platforma eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství. Logo eTora tak zůstane na našich dresech i v nadcházející sezoně.

Další články