B-tým čeká v neděli rezerva Viktorie Plzeň | SK Slavia Praha
Více

B-tým čeká v neděli rezerva Viktorie Plzeň

Sešívané čeká další důležitý zápas ČFL. Hostit budou rezervu plzeňské Viktorky. Utkání je na programu v neděli od 10:15. Přijďte podpořit Slavii na Xaverov.

Pět zápasů, dvanáct bodů, druhé místo v tabulce, to je prozatímní účet slávistického B-týmu v ČFL. Po čtyřech tříbodových zápasech budou chtít sešívaní odčinit výsledkové zaváhání z posledního kola proti FK Robstav a vrátit se zpět na vítěznou vlnu.

V cestě jim stojí B-tým plzeňské Viktorky, který je v tabulce hned za Slavií, na kterou ztrácí dva body. V utkání obou celků padá hodně gólů. Slavia má skóre 11:5, Plzeň dokonce 12:8, a tak utkání slibuje ofenzivní podívanou.

Zápas s Viktoria Plzeň B je na programu v neděli 10. září od 10:15 na Xaverově.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před startem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost. Vstupné je jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné po předložení platné permanentky zdarma. Musí si ovšem svou vstupenku také vyzvednout na pokladnách Xaverovského areálu.

Utkání můžete sledovat také živě na TV COM.


Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články