Děti ze slávistické akademie přespaly v ráji | SK Slavia Praha
Více

Děti ze slávistické akademie přespaly v ráji

Mladí slávisté z přípravkových kategorií přespali ze soboty na neděli v šatnách slávistického stadionu, v Edenu. Slávistický vědomostní kvíz a promítání Totální sezony nemohlo chybět.

Září, měsíc věnovaný dětem jak v rámci projektů CSR, tak v rámci akcí pořádaných pro děti mládežnickou akademií. Mimo probíhající nábory uspořádala mládežnická akademie ve spolupráci se CSR přespávání pro přípravkové hráče a hráčky z akademie.

Mládežnické kategorie U9, U10, U11 a WU11 tak našly na jednu noc ze soboty 9. na neděli 10. září svůj přístřešek pod střechou slávistického ráje. Na děti čekala večerní prohlídka Slavia Museum manažerem akademie Petrem Hurychem, následoval vědomostní kvíz nejen o Slavii, společná večeře a také promítání Totální sezony. Pobyt v Edenu pak slávisté zakončili společnou snídaní a úklidem.

„Děti byly od první minuty nadšené. Podívaly se do šatny A-týmu, kam se jen tak nedostanou. Slávistický vědomostní kvíz si také moc užily a o společné večeři ani nemluvím. Celá akce byla perfektně zorganizovaná a jsem rád, že jsme takový zážitek našim dětem v akademii mohli dopřát,“ hodnotí celou akci manažer mládeže Petr Hurych.


Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

Sezona U19: stříbro na CEE Cupu i střelec Pikolon

20. 6. 2024
Náročný ročník 2023/24 má za sebou nejstarší dorostenecká kategorie U19. V přípravě přišlo stříbro a povedený CEE Cup. Vstup do ligového ročníku se však sešívaným nepovedl. Postupný herní progres vyústil v konečné čtvrté místo. Nejlepším střelcem týmu byl čtrnáctigólový Pikolon.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Další články