Děti ze slávistické akademie přespaly v ráji | SK Slavia Praha
Více

Děti ze slávistické akademie přespaly v ráji

Mladí slávisté z přípravkových kategorií přespali ze soboty na neděli v šatnách slávistického stadionu, v Edenu. Slávistický vědomostní kvíz a promítání Totální sezony nemohlo chybět.

Září, měsíc věnovaný dětem jak v rámci projektů CSR, tak v rámci akcí pořádaných pro děti mládežnickou akademií. Mimo probíhající nábory uspořádala mládežnická akademie ve spolupráci se CSR přespávání pro přípravkové hráče a hráčky z akademie.

Mládežnické kategorie U9, U10, U11 a WU11 tak našly na jednu noc ze soboty 9. na neděli 10. září svůj přístřešek pod střechou slávistického ráje. Na děti čekala večerní prohlídka Slavia Museum manažerem akademie Petrem Hurychem, následoval vědomostní kvíz nejen o Slavii, společná večeře a také promítání Totální sezony. Pobyt v Edenu pak slávisté zakončili společnou snídaní a úklidem.

„Děti byly od první minuty nadšené. Podívaly se do šatny A-týmu, kam se jen tak nedostanou. Slávistický vědomostní kvíz si také moc užily a o společné večeři ani nemluvím. Celá akce byla perfektně zorganizovaná a jsem rád, že jsme takový zážitek našim dětem v akademii mohli dopřát,“ hodnotí celou akci manažer mládeže Petr Hurych.


Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky vyhrály ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články