B-tým v sobotu čeká souboj se Slavií Karlovy Vary | SK Slavia Praha
Více

B-tým v sobotu čeká souboj se Slavií Karlovy Vary

Slávistický B-tým v sobotu čeká 7. kolo ČFL skupiny A, ve kterém vyzvou karlovarskou Slavii. Utkání je na programu v sobotu 16. září od 18:00.

Slávisté v sobotu 16. září vycestují k utkání sedmého kola ČFL skupiny A, ve kterém se střetnou s třináctým týmem tabulky.

Slavia Karlovy Vary má za sebou z šesti utkání pouze dvě výhry, zbylé čtyři zápasy prohrála. Slávistický B-tým je na tom v tabulce o poznání lépe. Svěřencům trenéra Střihavky náleží druhé místo za zatím stoprocentní Hostouní. V posledním zápase slávisté porazili rezervu Viktorie Plzeň 2:0 díky brankám Jana Trédla a Martina Bejbla.

Utkání B-týmu proti Slavii Karlovy Vary je na programu v sobotu 16. září od 18:00 (adresa hřiště: Lidická 448/14, Drahovice, 360 20 Karlovy Vary) . Přímý přenos ze zápasu můžete sledovat na TV COM.

Aktuálně

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Gól mi pomůže i do ligy. Babička byla poprvé na fotbale

27. 9. 2023
Třicet minut od Kroměříže se Mojmír Chytil narodil, návrat "domů" si zpříjemnil brankou, výhrou nad zdejší Hanáckou Slavií (2:0) a postupem do dalšího kola MOL Cupu. O všem vyprávěl v rozhovoru.

Další články