Předkolo UWCL proti rumunské Kluži | SK Slavia Praha
Více

Předkolo UWCL proti rumunské Kluži

Fotbalistky Slavie vyzvou o postup do základní skupině Ligy mistryň ve 2.předkole rumunskou Kluž! O své pocity z dnešního losu se podělila kapitánka týmu Diana Bartovičová a trenér žen Karel Piták.

Rumunský klub je od svého založení v roce 2010 hegemonem domácí soutěže, vyhrál všechny ročníky. Díky tomu je pravidelným účastníkem Ligy mistryň, nejdále dokráčel v sezoně 2012/2013, kdy vypadl v osmifinále s italským Torres. V prvním předkole letošního ročníku nejprve vyřadil slovenského mistra z Myjavy 6:2, rozhodující utkání proti izraelskému Qiryat Gat zvládl až v penaltovém rozstřelu.

„S losem jsme spokojený, určitě tam byly těžší soupeři. Zkusíme teď sehnat o soupeři co nejvíce informaci a věřím, že se na dvojzápas velmi dobře připravíme a že si v Edenu opět zahrajeme skupinovou fázi Ligy Mistryň,“ říká trenér žen Karel Piták.

„S losem jsme spokojeni. Byl to jeden ze tří týmů, které jsem si já osobně přála. Musíme se na ně dobře připravit, soupeř zvládl dva zápasy v předkole, kde porazil slovenskou Myjavu vysokým rozdílem. Určitě nás nečekají lehké zápasy, ale moc se těšíme. Chceme do skupiny a zahrát si Ligu mistryň opět v Edenu. Uděláme pro to maximum,“ slibuje kapitánka týmu Diana Bartovičová.

Předběžným hracím termínem je doma 10-11.října a venku 18-19. října, přesné datum a čas budou zveřejněny v příštích dnech!

Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Slavia a eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství

19. 6. 2024
SK Slavia Praha a obchodní a investiční platforma eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství. Logo eTora tak zůstane na našich dresech i v nadcházející sezoně.

Další články