Slávisty obléká česká značka Le Premier | SK Slavia Praha
Více

Slávisty obléká česká značka Le Premier

A je ruka v rukávě. Pro slávisty nově šije obleky na míru česká oděvní značka Le Premier. V článku naleznete ohlas zakladatele Le Premier i exkluzivní snímky, které vznikly v rámci "premiérového" focení.

Poprvé je slávisti, hráči i realizační tým, obléknou v úterý v rámci výjezdu na úvodní zápas základní skupiny G Evropské ligy do Ženevy.

„Fanouškem Slavie jsem více než 20 let a mám s ní spojeno mnoho emocí. Když se naskytla možnost obléknout hráče a realizační tým, neváhal jsem ani vteřinu,” říká o spolupráci zakladatel značky Jakub Lohniský.

„Dodávali jsme oblečení pro mnoho sportovních týmů, ale spolupráce s nejstarším českým klubem je kromě prestiže také splněným osobním snem,” dodává Lohniský a přibližuje i proces výroby a použité materiály.

„Nechtěli jsme šít klasický oblek ze 100% vlny, který není na delší cestování v autobuse a letadle úplně pohodlný. Zvolili jsme proto vlněnou látku s velkým podílem elastanu, což dělá kalhoty i sako pružné. Zároveň jsme zvolili tzv. unconstructed provedení, což znamená, že sako nemá podšívku a žádné vycpávky v ramenou. Oblek je tak maximálně pohodlný.”

Jak hráčům nové outfity sluší se můžete přesvědčit na sérii fotografií z fotbalové šatny. O pohodlnosti nových obleků svědčí snímek Jindřicha Trpišovského.

Věříme, že partnerství Slavie a Le Premier bude stejně pevné, jako jsou knoflíky přišité u saka. Děkujeme, těšíme se na další kolekci!

Aktuálně

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Gól mi pomůže i do ligy. Babička byla poprvé na fotbale

27. 9. 2023
Třicet minut od Kroměříže se Mojmír Chytil narodil, návrat "domů" si zpříjemnil brankou, výhrou nad zdejší Hanáckou Slavií (2:0) a postupem do dalšího kola MOL Cupu. O všem vyprávěl v rozhovoru.

Další články