Slávisty obléká česká značka Le Premier | SK Slavia Praha
Více

Slávisty obléká česká značka Le Premier

A je ruka v rukávě. Pro slávisty nově šije obleky na míru česká oděvní značka Le Premier. V článku naleznete ohlas zakladatele Le Premier i exkluzivní snímky, které vznikly v rámci "premiérového" focení.

Poprvé je slávisti, hráči i realizační tým, obléknou v úterý v rámci výjezdu na úvodní zápas základní skupiny G Evropské ligy do Ženevy.

„Fanouškem Slavie jsem více než 20 let a mám s ní spojeno mnoho emocí. Když se naskytla možnost obléknout hráče a realizační tým, neváhal jsem ani vteřinu,” říká o spolupráci zakladatel značky Jakub Lohniský.

„Dodávali jsme oblečení pro mnoho sportovních týmů, ale spolupráce s nejstarším českým klubem je kromě prestiže také splněným osobním snem,” dodává Lohniský a přibližuje i proces výroby a použité materiály.

„Nechtěli jsme šít klasický oblek ze 100% vlny, který není na delší cestování v autobuse a letadle úplně pohodlný. Zvolili jsme proto vlněnou látku s velkým podílem elastanu, což dělá kalhoty i sako pružné. Zároveň jsme zvolili tzv. unconstructed provedení, což znamená, že sako nemá podšívku a žádné vycpávky v ramenou. Oblek je tak maximálně pohodlný.”

Jak hráčům nové outfity sluší se můžete přesvědčit na sérii fotografií z fotbalové šatny. O pohodlnosti nových obleků svědčí snímek Jindřicha Trpišovského.

Věříme, že partnerství Slavie a Le Premier bude stejně pevné, jako jsou knoflíky přišité u saka. Děkujeme, těšíme se na další kolekci!

Aktuálně

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

U15 vyhrála Turnaj národů v Ostravě

22. 4. 2024
Žáci v Ostravě nepoznali chuť porážky, a i díky zvládnutým pokutovým kopům se probojovali až do finále. V něm porazili Herthu Berlín. Nejlepším střelcem turnaje se stal se čtyřmi góly Matouš Srb.

Další články