B-tým v neděli vyzve na Xaverově od 10:15 Duklu B | SK Slavia Praha
Více

B-tým v neděli vyzve na Xaverově od 10:15 Duklu B

V neděli 24. září je na programu 8. kolo ČFL skupiny A, ve kterém vyzve slávistická rezerva od 10:15 na Xaverove Duklu B.

Sešívaní mají za sebou úspěšné utkání se Slavií Karlovy Vary, ve které zvítězili díky dvěma brankám Ogungbayie a jednom zásahu Kopáčka s Trédlem 4:1. Mimo jiné si v Karlových Varech odbyl premiéru v B-týmu po svém návratu do Slavie Milan Škoda.

Aktuálně tak slávisté stále okupují druhou příčku v tabulce se ztrátou tří bodů na první Hostouň.

Slávistický nedělní soupeř má ze sedmi odehraných utkání pouze tři vítězství a dvě remízy. Z posledních pěti kol dokázal získat pět bodů a v minulém kole remizoval s Domažlicemi 0:0. Rezerva pražské Dukly se tak nachází na šestém místě v tabulce.

Svěřenci trenéra Davida Střihavky vyzvou Duklu B v neděli 24. září od 10:15 na Xaverově. Utkání budete moci sledovat živě na TVCOM.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před začátkem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost. Vstupné je jednotné 100 korun, permanentkáři z Edenu mají vstupné zdarma. Svou vstupenku zdarma získají také na pokladnách xaverovského areálu po předložení platné permanentky. Děti do 12 let mají vstup zdarma.

Aktuálně

Kapitánská páska na Boleslav: Určitá monumentalita

9. 12. 2023
Nedělní utkání proti Mladé Boleslavi představí poslední kapitánskou pásku našeho projektu v tomto kalendářním roce. Při její tvorbě jsme se spojili s výtvarníkem Michalem Cihlářem, pod jehož rukama vznikl design v prosincovém tématu "Plníme přání!".

PREVIEW: Van Buren a Trpišovský před Boleslaví

9. 12. 2023
Před nedělním domácím utkáním 18. kola FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi byl hostem tradičního preview hlavní trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Mick van Buren.

Eduardo Santos přestupuje do Bragantina

8. 12. 2023
Eduardo Santos přestupuje do brazilského Red Bull Bragantino, šestý celek aktuální sezony brazilské ligy uplatnil na obránce opci.

Další články