Za gól jsem rád, bod je ztráta. Obrovská škoda | SK Slavia Praha
Více

Za gól jsem rád, bod je ztráta. Obrovská škoda

Gól, radost a euforie, kterou však uťala nešťastná situace v závěru remízového 308. derby. O průběhu zápasu i klíčových momentech hovořil s novináři střelec jediné branky sešívaných Václav Jurečka.

Derby provázelo hodně emocí…
„Bylo jich příliš, k podobným duelům ale svým způsobem patří. Mrzí mě, že to uškodilo divákům, kteří se těšili na pořádný fotbal. Rozhodčí nenastavil ideální metr, hra byla hodně přerušovaná, nemohli jsme se dostat do tempa.“

Potřetí jste se postavil k penaltě, stává se z vás specialista?
„Specialista asi ne. Jednu jsem nedal, následné ano. Škoda, že nám to nepomohlo k plnému bodovému zisku. Věřím si na ně, snad mi věří i tým. Za gól jsem rád."

Byl jste určený jako první exekutor?
„Z těch, kteří byli na hřišti, byli určení tři hráči. Já, Muhamed Tijani a Ivan Schranz. Tijimu jsem před penaltou říkal, že faulovaný hráč by neměl kopat, takže jsem si ji vzal. Velmi mě mrzí, že nebyla vítězná.“

Derby pro vás mělo podobně hořký závěr jako při poslední konfrontaci na Letné.
„Ano, bod je ztráta. Škoda, že jsme neudrželi vedení, ruka byla ale bohužel jasná. I když jsme pak dali gól, měl jsem pochybnosti, že ji bude video rozhodčí přezkoumávat. Igohovi ale vůbec nic nevyčítáme, hrál skvěle, každý zápas se o něj můžeme opřít. Stále jsme se ale nedokázali poučit z minulé sezony, brzdí nás stejné chyby.“

Aktuálně

Kapitánská páska na Boleslav: Určitá monumentalita

9. 12. 2023
Nedělní utkání proti Mladé Boleslavi představí poslední kapitánskou pásku našeho projektu v tomto kalendářním roce. Při její tvorbě jsme se spojili s výtvarníkem Michalem Cihlářem, pod jehož rukama vznikl design v prosincovém tématu "Plníme přání!".

PREVIEW: Van Buren a Trpišovský před Boleslaví

9. 12. 2023
Před nedělním domácím utkáním 18. kola FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi byl hostem tradičního preview hlavní trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Mick van Buren.

Eduardo Santos přestupuje do Bragantina

8. 12. 2023
Eduardo Santos přestupuje do brazilského Red Bull Bragantino, šestý celek aktuální sezony brazilské ligy uplatnil na obránce opci.

Další články