12. ročník Premier Cupu ve čtvrtek v Edenu | SK Slavia Praha
Více

12. ročník Premier Cupu ve čtvrtek v Edenu

Ve čtvrtek 28. září proběhne v Edenu mezinárodní turnaj pro kategorii U13. Dvanáctý ročník Premier Cupu, který pořádá mládežnická akademie Slavie Praha, přivítá celkem pět týmů ze tří zemí.

Po Bican Cupu a Fair Play Cup je Premier Cup třetím mezinárodním mládežnických turnajem, který akademie Slavie v aktuální sezoně pořádá. Fotbalová klání bude tentokrát hostit tréninkové centru v Edenu.

Na turnaji se tradičně představí obě pražská S. Posledním týmem z Česka bude ostravský Baník. Slovensko bude reprezentovat tým z hlavního města Slovan Bratislava. Pozvání přijala také špičková rakouská akademie Red Bull Salcburk.

Hráče ročníku 2011 a mladších čekají celkem čtyři zápasy ve formátu turnaje každý s každým. Hrací čas jednoho utkání je čtyřicet minut.

Rozpis utkání:

9:00AC Sparta Praha vs. ŠK Slovan Bratislava
9:50SK Slavia Praha vs. FC Baník Ostrava
10:40FC Red Bull Salzburg vs. AC Sparta Praha
11:30ŠK Slovan Bratislava vs. SK Slavia Praha
12:20FC Baník Ostrava vs. FC Red Bull Salzburg
13:10AC Sparta Praha vs. SK Slavia Praha
14:00ŠK Slovan Bratislava vs. FC Baník Ostrava
14:50SK Slavia Praha vs. FC Red Bull Salzburg
15:40FC Baník Ostrava vs. AC Sparta Praha
16:30
FC Red Bull Salzburg vs. ŠK Slovan Bratislava
17:20
Vyhlášení výsledků

Hlavní partner turnaje:

Aktuálně

Kapitánská páska na Boleslav: Určitá monumentalita

9. 12. 2023
Nedělní utkání proti Mladé Boleslavi představí poslední kapitánskou pásku našeho projektu v tomto kalendářním roce. Při její tvorbě jsme se spojili s výtvarníkem Michalem Cihlářem, pod jehož rukama vznikl design v prosincovém tématu "Plníme přání!".

PREVIEW: Van Buren a Trpišovský před Boleslaví

9. 12. 2023
Před nedělním domácím utkáním 18. kola FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi byl hostem tradičního preview hlavní trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Mick van Buren.

Eduardo Santos přestupuje do Bragantina

8. 12. 2023
Eduardo Santos přestupuje do brazilského Red Bull Bragantino, šestý celek aktuální sezony brazilské ligy uplatnil na obránce opci.

Další články