Do Slavie přichází Boris Koffi a Pregnon Bahi | SK Slavia Praha
Více

Do Slavie přichází Boris Koffi a Pregnon Bahi

Profesionální smlouvy se Slavií podepsali dva mladíci z Pobřeží slonoviny Boris Koffi a Pregnon Bahi, kteří uspěli na zkoušce a stali se natrvalo hráči Slavie do června 2028.

Talentovaní záložníci z Pobřeží slonoviny Boris Koffi a Ange Bahi po úspěšných testech ve Slavii podepsali pětileté kontrakty. Kromě tréninku podstupují také intenzivní výuku angličtiny.

„Příchod Borise Koffiho a Angeho Bahiho je výsledkem spolupráce s naším partnerem společností Strive Football Group. Hráče jsme byli osobně vícekrát pozorovat v prostředí akademie v Senegalu jak se skautským týmem, tak s vedením naší mládeže. Byli jsme tak přesvědčeni, že v rámci testů v našem klubu oba uspějí, a tak se i stalo,“ říká generální ředitel Martin Říha.

„V případě Borise Koffiho jde o defenzivněji laděného středního záložníka s velkým akčním rádiem a lídrovskými předpoklady, Bahi je pak ofenzivní typ, "desítka". I pro jeho introvertnější povahu předpokládáme, že adaptace na naše prostředí může u Bahiho trvat déle. V každém případě oba mají potenciál být pro Slavii velkým přínosem,“ představuje nové mladíky CEO Slavie.

Čerstvě osmnáctiletý záložník Boris Koffi přichází do Slavie z FC Ivoire. Po příchodu z Pobřeží slonoviny odehrál tři zápasy v kategorii U19. 10. září debutoval za B-tým v závěru utkání proti rezervě Viktorie Plzeň.

Ange Bahi v červnu oslavil osmnácté narozeniny, do Slavie přišel z Académie Football Chérif z Pobřeží slonoviny. Nadaný záložník odehrál v letošní sezoně čtyři zápasy v základní sestavě Slavie U18.
Aktuálně

Totální podcast s Filipem Březinou a Davidem Foldynou

23. 2. 2024
Každý bojovník s těžkou nemocí potřebuje kolem sebe partu lidí, kteří mu dodají sílu a odvahu říct: „Do háje s ní!“. V rámci měsíce února, který Slavia věnuje podpoře boje proti rakovině, se o svůj příběh podělili herec Filip Březina a předseda spolku FxCK CANCER David Foldyna.

Soupeř na úrovni Ligy mistrů. Na San Siro vzpomínám rád

23. 2. 2024
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii italský AC Milán. O soupeři pak promluvil trenér Jindřich Trpišovský a zavzpomínal i na utkání Ligy mistrů na legendárním San Siru.

Informace ke vstupenkám do Milána

23. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články