B-tým v sobotu od 10:15 proti Motorletu | SK Slavia Praha
Více

B-tým v sobotu od 10:15 proti Motorletu

Slávistický B-tým čeká v sobotu 30. září v rámci 9. kola ČFL souboj s pražským Motorletem. Utkání je na programu od 10:15.

Svěřenci trenéra Davida Střihavky mají za sebou tři vítězné zápasy v řadě, ve kterých nastříleli celkem jedenáct gólů. I díky tomu jsou slávisté tým s nejvíce vstřelenými brankami v soutěži a náleží jim druhé místo v tabulce.

Sobotním soupeřem slávistické rezervy bude pražský Motorlet, který má z osmi zápasů dvě výhry. Pražský tým, ve kterém nastupuje mimo jiné i bývalý slávista Miroslav Stoch, se nachází aktuálně na třinácté příčce se ziskem osmi bodů a bilancí tří poher z posledních pěti zápasů.

Utkání je na programu v sobotu 30. září od 10:15. Přijďte slávisty podpořit na Motorlet (Butovická 35, 158 00 Praha 5).

Přímý přenos z utkání můžete sledovat na TVCOM.

Aktuálně

O zaslouženém vítězství, složitém terénu i návratu Holeše

10. 12. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Mladou Boleslaví o atraktivitě a náročnosti utkání, důležitosti návratu Tomáše Holeše, stavu hřiště, odloženém utkání se Zlínem i svém zranění v bagu.

Jak se sluší a patří. Euforie po gólu byla nepopsatelná

10. 12. 2023
Na pozápasové tiskové konferenci hovořil jubilant Tomáš Holeš o návratu na hřiště, terénu, prvním gólu po čtyřech měsících, bránění útočníků soupeře i situaci v tabulce.

Fotbal si teď víc užívám. Holi? Skvělá meta

10. 12. 2023
Vítězná asistence? Stejně jako v případě pohárového utkání v Hradci z kopačky Petra Ševčíka. Reprezentační záložník pro #SlaviaTV popsal důležitost výhry nad Boleslaví, promluvil o přínosu navrátilce Tomáše Holeše a poděkoval fanouškům.

Další články