Slavia dětským domovům a 2x45 minut | SK Slavia Praha
Více

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

Jako první se zapojily děti z Dobříše, Krnska a Dolních Měcholup. Fortuna Arenu navštívily 18. září a kromě prohlídky muzea a stadionu zažily také projekt 2x 45 minut. V čem spočívá? Nejprve se skupina pod vedením mládežnických trenérů věnuje pohybu na tréninkovém hřišti a poté se přesune k zábavné formě vzdělávání do nově vybudované „slávistické třídy“.

Máme připraveny další zábavné vzdělávací formáty zaměřené například i na matematiku, informatiku nebo výuku cizích jazyků. Vedle toho chystáme ve spolupráci s naším sportovním psychologem Martinem Macháčkem aktivity k posílení mentální odolnosti dětí, ať již budou zaměřeny na správné dýchání, relaxační metody či vnímání těla nebo práci a chování v kolektivu,“ uvedla Michaela Schejbalová, CSR manažerka SK Slavia Praha.

Součástí projektu „Slavia dětským domovům“ bude i řada dalších navazujících aktivit. Ať už se jedná o návštěvu domácích zápasů, atraktivní soutěže či předvánoční setkání s hráči.

V případě zájmu o zapojení do našich CSR aktivit napište na e-mail csr@slavia.cz.

Aktuálně

O zaslouženém vítězství, složitém terénu i návratu Holeše

10. 12. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Mladou Boleslaví o atraktivitě a náročnosti utkání, důležitosti návratu Tomáše Holeše, stavu hřiště, odloženém utkání se Zlínem i svém zranění v bagu.

Jak se sluší a patří. Euforie po gólu byla nepopsatelná

10. 12. 2023
Na pozápasové tiskové konferenci hovořil jubilant Tomáš Holeš o návratu na hřiště, terénu, prvním gólu po čtyřech měsících, bránění útočníků soupeře i situaci v tabulce.

Fotbal si teď víc užívám. Holi? Skvělá meta

10. 12. 2023
Vítězná asistence? Stejně jako v případě pohárového utkání v Hradci z kopačky Petra Ševčíka. Reprezentační záložník pro #SlaviaTV popsal důležitost výhry nad Boleslaví, promluvil o přínosu navrátilce Tomáše Holeše a poděkoval fanouškům.

Další články