Říjen bude věnován seniorům. Podpora začala v Bystřanech | SK Slavia Praha
Více

Říjen bude věnován seniorům. Podpora začala v Bystřanech

V rámci klubové strategie Za hranice hřiště je letos každý kalendářní měsíc věnován určité skupině nebo tématu, které si zaslouží naši podporu a pozornost. Září pro děti, říjen bude patřit seniorům.

První z aktivit zaměřených na pomoc nejstarším jsme uskutečnili společně s FK Teplice. Zástupci obou klubů udělali před vzájemným zápasem radost klientům Domova důchodců v Bystřanech u Teplic. Kromě věcných darů s sebou přinesli také šek v hodnotě 50 000 korun, polovinu daroval Nadační fond Slavie. Peníze budou využity na nákup dvou speciálních polohovacích lůžek. Návštěva proběhla symbolicky na Mezinárodní den seniorů, který každý rok připadá na 1. října. Ceremoniální vyjádření podpory proběhlo také před samotným utkáním.

Další zajímavé CSR aktivity, které nás čekají v měsíci říjnu:

V říjnu se na plné obrátky rozjede také nový projekt „Slavia navždy“, který je zaměřen nejen na seniorské organizace a seniory z Městské části Praha 10, ale i z ostatních krajů celé České republiky. V rámci tohoto projektu máme pro nejstarší připraveny řadu zajímavých akcí. Ať už jde o zajímavé besedy s bývalými hráči, prohlídky Slavia Musea včetně stadionové Tour se zasvěceným výkladem klubových legend či projekty na podporu rozvoje pohybových aktivit seniorů, včetně tzv. Walking footballu.

Na zápas proti Slovácku v sobotu 21. října bude připravena tradiční a oblíbená aktivita „Vezmi dědu či babičku na fotbal,“ kdy budou mít senioři vstup zdarma. Bližší informace zveřejníme před utkáním.

Nezapomínáme ani na své bývalé hráče. Řada z nich se opět představí v týmu legend Slavie, který dělá radost a také pomáhá ve spolupráci s Nadačním fondem Slavie prostřednictvím charitativních zápasů po celé České republice. Tentokrát se na něj mohou těšit fanoušci 15. října 2023 v Kolíně.

Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky vyhrály ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články