Slavia a TERIBEAR pomohli dětem v nouzi | SK Slavia Praha
Více

Slavia a TERIBEAR pomohli dětem v nouzi

10 dnů, 30 000 lidí, 369 373 kilometrů a 7 387 476 korun na pomoc dětem v nouzi. Devátý ročník akce "Hýbejte se s TERIBEARem" opět ukázal, že pohyb a pomoc jdou ruku v ruce. Jsme rádi, že jsme mohli být letos po boku Nadace Terezy Maxové a jako partneři se podílet na tomto úžasném projektu.

Co vše jsme spolu s TERIBEARem v září stihli?

Zápas s Karvinou přinesl zážitky dětem z dětských domovů

V zápase proti Karviné nastoupil kapitán Slavie Jan Bořil se speciální ceremoniální kapitánskou páskou navrženou Terezou Maxovou, zakladatelkou charitativního projektu TeriBear, který adresně pomáhá opuštěným a znevýhodněným dětem. Všichni slávističtí fanoušci si užili výhru 5:1 a radovat se z ní mohlo také 150 dětí z dětských domovů z celé republiky. 22 z nich doprovodila hráče při nástupu na hrací plochu a 11 si užilo utkání v roli vlajkonošů.

Podpora akce Hýbejte se s TeriBearem

Pro letošní rok jsme se stali partnery projektu a zástupci klubu vytvořili, společně s profesorem Janem Pirkem a olympioničkou Zuzanou Hejnovou, speciální štafetu na podporu akce „Hýbejte se s TeriBearem“. Zároveň si slávistická mládež otevřela svůj koutek na Dni hrdinů na pražském Výstavišti. V rámci tohoto happeningu proběhl také závěrečný akt celého TERIBEAR běhu. Pro účastníky měli připravený fotbalový oktagon, ve kterém si nejmladší mohli vyzkoušet netradiční formát našeho sportu. Účastníci mohli získat také cenné informace o náborech i samotném průběhu tréninků ve Slavii i partnerských klubech. Zároveň byly připraveny drobné sešívané dárky i podepsané hráčské kartičky.

Výsledky iniciativy, která rozhýbala celou Českou republiku?

10 dnů, 30 000 lidí, 369 373 kilometrů a 7 387 476 korun na pomoc dětem v nouzi!
Děkujeme všem, kteří se společně s námi zapojili do podpory těch, kteří v životě neměli takové štěstí.
Více o devátém ročníku akce „Hýbejte se s TERIBEARem“ naleznete i na webu projektu zde.

Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky vyhrály ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články