Hvězdné přání na Jakubovy narozeniny | SK Slavia Praha
Více

Hvězdné přání na Jakubovy narozeniny

Jakub z Prahy trpí rakovinou krve. Kvůli tomuto onemocnění se jeho druhým domovem stala nemocnice. U příležitosti jeho 21. narozenin jsme se mu rozhodli dát den splněných přání v Edenu.

V našem slávistickém ráji ho přivítal manažer A-týmu Přemysl Kovář, se kterým se společně podívali na video přání, které pro Kubu nahráli hráči a členové realizačního týmu. Závěrem pozvali velkého bojovníka také na zápas Evropské ligy. Poté se i s kamarádem přesunuli přímo na střídačku, kde mohli z bezprostřední blízkosti sledovat rozcvičku týmu před zápasem proti MFK Karviná. Tento zápas si společně s dalšími 18 tisíci fanoušky užili ve speciálních VIP prostorech a o poločase je navštívil kanonýr Stanislav Tecl. Přinesl dárky, podepsaný dres a také to nejcennější, pozvání do pozápasové kabiny.


Slavia vyhrála 4:0, a tak bylo co slavit. Nejdůležitější je však to, že Jakub mohl alespoň na chvíli zapomenout na své těžkosti a nabít se energií do dalšího boje se zákeřným protivníkem. Držíme palce!

Aktuálně

O tíze okamžiku, psychické odolnosti i výkonu Ogbua

14. 4. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil s novináři po prohře 0:1 s Viktorií Plzeň o chybějící agresivitě, špatném pohybu, zraněních, síle soupeře či (ne)kvalitě v ofenzivní části. Nezapomněl však vyzdvihnout výkon Oscara Dorleyho s Igohem Ogbuem, který se vrátil do základní sestavy.

Chyběla vášeň, touha. Zbraně ale neskládáme

14. 4. 2024
Tomáš Vlček nejdříve soupeři zamezil ve skórování obětavým zákrokem na brankové čáře, ani on však nedokázal odvrátit porážku 0:1 na půdě Viktorie Plzeň. Příčiny neúspěchu i klíčové momenty popsal bezprostředně po konci duelu v Doosan Areně.

Proti Plzni první venkovní porážka v ligové sezoně

14. 4. 2024
Slávisti ve šlágru 28. kola FORTUNA:LIGY podlehli ve Štruncových sadech domácí Plzni 0:1 a připsali si první venkovní porážku v ligové sezoně. Zápas rozhodl v 87. minutě nejlepší střelec Viktorie Pavel Šulc.

Další články