Josef Jinoch: Přivedeme adekvátní náhradu | SK Slavia Praha
Více

Josef Jinoch: Přivedeme adekvátní náhradu

Po letních odchodech Štěpána Vachouška a Rudolfa Skácela prodala Slavia na sklonku podzimu další dva hráče základní sestavy – Richarda Dostálka a Adama Petrouše. Na plánech klubu, tedy bojovat o špičku tabulky a uspět v Poháru UEFA, se však nic nemění. „Hledáme adekvátní náhradu,“ říká manažer A-mužstva Josef Jinoch...
Po letních odchodech Štěpána Vachouška a Rudolfa Skácela prodala Slavia na sklonku podzimu další dva hráče základní sestavy – Richarda Dostálka a Adama Petrouše. Na plánech klubu, tedy bojovat o špičku tabulky a uspět v Poháru UEFA, se však nic nemění. „Hledáme adekvátní náhradu,“ říká manažer A-mužstva Josef Jinoch.

Červenobílí mají v hledáčku šest až sedm fotbalistů. „Odešli reprezentanti, i když třeba širšího kádru. Naším cílem je tedy přivést také členy národního mužstva, a to jak seniorského, tak jednadvacítky. Byli bychom rádi, kdyby se nám podařilo uskutečnit čtyři příchody,“ upřesňuje Jinoch. „Kolik vydáme na nové akvizice? Jednáme s kluby, podle toho se bude částka odvíjet. Teď nemůžu říct, jestli to bude dvacet, třicet nebo sedmdesát miliónů. Jména vám neprozradím, konkurence nikdy nespí,“ dodává.

Zároveň Josef Jinoch připomíná, že v létě přišly do Slavie posily za dalších šedesát miliónů korun. „Martin Latka, Pavel Fořt, Martin Lukeš, Michal Otočka. Zaplatili jsme i za Adauta, který byl u nás předtím jen na hostování,“ vypočítává.

Vedle posil z české ligy se Slavia poohlédla i v zahraničí. V jednání je přestup levonohého záložníka Marca Tulia, který je v Praze na testech. „Chceme Brazilce získat, přijít by měl už v zimě,“ uzavírá Jinoch.

Aktuálně

O tíze okamžiku, psychické odolnosti i výkonu Ogbua

14. 4. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil s novináři po prohře 0:1 s Viktorií Plzeň o chybějící agresivitě, špatném pohybu, zraněních, síle soupeře či (ne)kvalitě v ofenzivní části. Nezapomněl však vyzdvihnout výkon Oscara Dorleyho s Igohem Ogbuem, který se vrátil do základní sestavy.

Chyběla vášeň, touha. Zbraně ale neskládáme

14. 4. 2024
Tomáš Vlček nejdříve soupeři zamezil ve skórování obětavým zákrokem na brankové čáře, ani on však nedokázal odvrátit porážku 0:1 na půdě Viktorie Plzeň. Příčiny neúspěchu i klíčové momenty popsal bezprostředně po konci duelu v Doosan Areně.

Proti Plzni první venkovní porážka v ligové sezoně

14. 4. 2024
Slávisti ve šlágru 28. kola FORTUNA:LIGY podlehli ve Štruncových sadech domácí Plzni 0:1 a připsali si první venkovní porážku v ligové sezoně. Zápas rozhodl v 87. minutě nejlepší střelec Viktorie Pavel Šulc.

Další články