B-tým čeká rezerva Bohemians 1905 | SK Slavia Praha
Více

B-tým čeká rezerva Bohemians 1905

V neděli 8. října vyzve v rámci 10. kola ČFL B-tým rezervu pražských Bohemians 1905. Utkání je na programu od 10:15 na Xaverově.

Slávistická rezerva má za sebou remízový zápas na půdě Písku, kdy slávisté dvakrát v utkání vedli, ale bohužel se jim zápas nepodařilo dovést do vítězného konce. Branky Matěje Zachovala a Davida Planky znamenaly zisk jednoho bodu za remízu 2:2. Slávisté díky této remíze předskočili Hostouň a jsou na prvním místě tabulky. Hostouň má ale zápas k dobru a stejný počet bodů.

V neděli čeká svěřence trenéra Davida Střihavky rezerva pražské Bohemians 1905, která má na svém kontě 11 bodů a náleží jí desátá příčka v tabulce ČFL skupiny A. Z devíti utkání mají Bohemians tři vítězství a dvě remízy a aktuálně prohráli dva zápasy za sebou.

Utkání je na programu v neděli 8. října od 10:15 na Xaverově.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před začátkem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost. Vstupné je jednotné 100 korun, permanentkáři z Edenu mají vstupné zdarma. Svou vstupenku zdarma získají také na pokladnách xaverovského areálu po předložení platné permanentky. Děti do 12 let mají vstup zdarma.

Utkání můžete sledovat také v přímém přenosu na TVCOM.

Aktuálně

Jindřich Trpišovský a Tomáš Holeš o síle Unionu SG

22. 7. 2024
Pondělní los 3. předkola Ligy mistrů přisoudil sešívaným belgický Royale Union SG. Jaké byly bezprostřední pocity trenéra Jindřicha Trpišovského a Tomáše Holeše?

Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Union Saint-Gilloise

22. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Jelikož po původním losu kolidují domácí zápasy Slavie a Sparty, je možné, že k úvodnímu utkání vycestují sešívaní do Bruselu a odveta se bude hrát v Praze. Bližší informace přineseme co nejdříve.

Tomáš Vlček podstoupí operaci poraněného kolene

22. 7. 2024
Tomáše Vlčka, který si na Slovácku vážně poranil pravé koleno, čeká dlouhá pauza. V pondělí podstoupí operaci, rekonvalescence zabere devět měsíců. Vlčáku, přejeme hodně sil, myslíme na tebe!

Další články