Atmosféra byla úžasná. Všem moc děkujeme | SK Slavia Praha
Více

Atmosféra byla úžasná. Všem moc děkujeme

Slávistky převálcovaly v úvodním zápase 2. předkola Ligy mistryň v domácí Fortuna Areně rumunskou Kluž. Zápas i atmosféru na stadionu zhodnotili trenér Karel Piták, kapitánka Diana Bartovičová a záložnice Petra Divišová.

Trenér Karel Piták

„Jsme rádi, že to takto dopadlo! Výborně jsme do zápasu vstoupili, dali jsme rychlý gól, hned druhý, pak to od nás bylo sice trošku hektické, byli jsme netrpěliví, ale dali jsme třetí gól. Druhý poločas byl podobný, dlouho nám to tam nechtělo spadnout. Utkání bylo to na jednu bránu, šance jsme pálili, ale jsme rádi, že jsme přidali další dvě branky , výhra 5:0 je pro nás skvělá,“ řekl po utkání trenér Karel Piták.

Obránkyně Petra Divišová

„To, že utkání skončí takovým rozdílem, jsem nečekala. Chystaly jsme se na soupeře podle videa, bylo vidět, že jsou sehrané, že o sobě ví. Mají rychlé krajní hráčky, měly jsme z toho trošku obavu, ale nachystaly jsme se perfektně a výsledek odpovídá tomu, jak jsme se připravily,“ zhodnotila střelkyně čtvrté branky Petra Divišová.

Kapitánka Diana Bartovičová

„Atmosféra na stadionu byla úžasná, chtěla bych všem moc poděkovat za to, jakou atmosféru nám vytvořili, jak nás hnali dopředu! Myslím, že i spousta gólů a šancí byla díky fanouškům, protože se na to prostě nemůžete vykašlat, když vám fandí. Z hlavy si nepamatuju takovou atmosféru, jaká tu dneska byla,“ pochválila fanoušky kapitánka Diana Bartovičová.


Aktuálně

O tíze okamžiku, psychické odolnosti i výkonu Ogbua

14. 4. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil s novináři po prohře 0:1 s Viktorií Plzeň o chybějící agresivitě, špatném pohybu, zraněních, síle soupeře či (ne)kvalitě v ofenzivní části. Nezapomněl však vyzdvihnout výkon Oscara Dorleyho s Igohem Ogbuem, který se vrátil do základní sestavy.

Chyběla vášeň, touha. Zbraně ale neskládáme

14. 4. 2024
Tomáš Vlček nejdříve soupeři zamezil ve skórování obětavým zákrokem na brankové čáře, ani on však nedokázal odvrátit porážku 0:1 na půdě Viktorie Plzeň. Příčiny neúspěchu i klíčové momenty popsal bezprostředně po konci duelu v Doosan Areně.

Proti Plzni první venkovní porážka v ligové sezoně

14. 4. 2024
Slávisti ve šlágru 28. kola FORTUNA:LIGY podlehli ve Štruncových sadech domácí Plzni 0:1 a připsali si první venkovní porážku v ligové sezoně. Zápas rozhodl v 87. minutě nejlepší střelec Viktorie Pavel Šulc.

Další články