MATCHDAY Kluž. Výhra o pět i tance v kabině | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY Kluž. Výhra o pět i tance v kabině

Liga mistryň je blízko! Slávistky v úvodním zápase 2. předkola vyprovodily rumunskou Kluž pěti góly. A MATCHDAY byl u toho, prožijte jeho prostřednictvím senzační středu ještě jednou.

Svěřenkyně Karla Pitáka rumunské mistryně nešetřily a jsou blízko zopakování loňské účasti v základní skupině.

Během úvodní desetiminutovky se dvakrát trefila Marjoleen Nekesa, gólovou tečku za první půlí udělala Michaela Khýrová. Po pauze 1 940 skvělých fanoušků potěšily ještě svými zásahy Petra Divišová a Karolína Křivská.

Co v novém dílu MATCHDAY uvidíte? Slávistky jsme sledovali od příchodu na stadion, hovořili jsme s vítězkami soutěže o dva lístky na domácí utkání proti AS Řím v rámci 4. kola základní skupiny G Evropské ligy.

Uvidíte gólové radosti, stejně tak děkovačku s fanoušky po utkání i procházku potemnělým Edenem. A samozřejmě nebude chybět vhled do kabiny na pozápasovou oslavu. Stálo za to…

Slávisti, užijte si nový MATCHDAY, a děkujeme za skvělou kulisu, kterou jste holkám připravili!

Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky vyhrály ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články