Slávistky odcestovaly na odvetu UWCL | SK Slavia Praha
Více

Slávistky odcestovaly na odvetu UWCL

Slávistky v pondělí odcestovaly do Rumunska k odvetě Ligy mistryň proti Kluži, kdy v úvodním zápase zvítězily 5:0 a postup je velmi blízko. Utkání se hraje ve středu 18. 10. od 17:00 na stadionu Cluj Arena.

Fotbalistky Slavie čeká ve středu od 17:00 odveta Ligy mistryň proti rumunské Kluži, kdy v úvodním utkání vyhrály na domácím stadionu v Edenu 5:0, střelecky se dařilo útočnici Marjolen Nekese, která se trefila dvakrát, mezi střelkyně se zapsala i Michaela Khýrová, Petra Divišová a Karolína Křivská. Fotbalistky vyrazily v ranních hodinách na letiště Václava Havla, odkud se přesunuly do Varšavy, kde je čekal přestup na linku do Rumunska, tam přistály v odpoledních hodinách. Do Rumunska vyrazil kompletní dvacetitříčlenný kádr, krom zraněné Simony Necidové a Terezy Szewieczkové.

V případě výhry a postupu do skupinové fáze je los Ligy mistryň na programu hned v pátek 20. října od 13:00.

Aktuálně

O tíze okamžiku, psychické odolnosti i výkonu Ogbua

14. 4. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil s novináři po prohře 0:1 s Viktorií Plzeň o chybějící agresivitě, špatném pohybu, zraněních, síle soupeře či (ne)kvalitě v ofenzivní části. Nezapomněl však vyzdvihnout výkon Oscara Dorleyho s Igohem Ogbuem, který se vrátil do základní sestavy.

Chyběla vášeň, touha. Zbraně ale neskládáme

14. 4. 2024
Tomáš Vlček nejdříve soupeři zamezil ve skórování obětavým zákrokem na brankové čáře, ani on však nedokázal odvrátit porážku 0:1 na půdě Viktorie Plzeň. Příčiny neúspěchu i klíčové momenty popsal bezprostředně po konci duelu v Doosan Areně.

Proti Plzni první venkovní porážka v ligové sezoně

14. 4. 2024
Slávisti ve šlágru 28. kola FORTUNA:LIGY podlehli ve Štruncových sadech domácí Plzni 0:1 a připsali si první venkovní porážku v ligové sezoně. Zápas rozhodl v 87. minutě nejlepší střelec Viktorie Pavel Šulc.

Další články