ONLINE: Od 17:00 odveta Ligy mistryň proti Kluži | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 17:00 odveta Ligy mistryň proti Kluži

Slávistky čeká po domácí výhře 5:0 odveta proti rumunské Kluži, kdy se poperou o postup do základní skupiny Ligy mistryň. Zápas můžete sledovat od 17:00 živě na Slavia TV. Jakou sestavu posílá do zápasu trenér Karel Piták?

Hlavní trenér žen Karel Piták udělal do odvetného utkání proti Kluži dvě změny v sestavě. Do branky se postaví Olivie Lukášová, obranu si bude řídit sehraná dvojice Alika Keene s kapitánkou týmu Dianou Bartovičovou. Na stranách obrany bude hrát Gabriela Šlajsová a Michelle Xiao. O defenzivní úkoly se dnes postará Molly Mclaughlin a doplňovat útok ze středu zálohy bude Martina Šurnovská a Franny Černá. Na krajích zálohy dnes budou pracovat Kristýna Růžičková a Tamara Morávková. Na hrotu útoku bude operovat dvoubranková střelkyně z prvního zápasu Marjolen Nekesa.

Sestava: Lukášová, Keene, Bartovičová, Šlajsová, Xiao, McLaughlin, Šurnovská, Nekesa, Růžičková, Černá, Morávková
Lavička: Fuchsová, Bryscejnová, Divišová, Košíková, Křivská, Khýrová, Veselá, Vithová, Surová, Stackpole, Bendová, Krejčiříková

Utkání můžete sledovat od 17:00 živě na SlavieTV, odkaz najdete zde.

Aktuálně

O tíze okamžiku, psychické odolnosti i výkonu Ogbua

14. 4. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil s novináři po prohře 0:1 s Viktorií Plzeň o chybějící agresivitě, špatném pohybu, zraněních, síle soupeře či (ne)kvalitě v ofenzivní části. Nezapomněl však vyzdvihnout výkon Oscara Dorleyho s Igohem Ogbuem, který se vrátil do základní sestavy.

Chyběla vášeň, touha. Zbraně ale neskládáme

14. 4. 2024
Tomáš Vlček nejdříve soupeři zamezil ve skórování obětavým zákrokem na brankové čáře, ani on však nedokázal odvrátit porážku 0:1 na půdě Viktorie Plzeň. Příčiny neúspěchu i klíčové momenty popsal bezprostředně po konci duelu v Doosan Areně.

Proti Plzni první venkovní porážka v ligové sezoně

14. 4. 2024
Slávisti ve šlágru 28. kola FORTUNA:LIGY podlehli ve Štruncových sadech domácí Plzni 0:1 a připsali si první venkovní porážku v ligové sezoně. Zápas rozhodl v 87. minutě nejlepší střelec Viktorie Pavel Šulc.

Další články