B-tým v neděli vyzve od 10:15 rezervu Táborska | SK Slavia Praha
Více

B-tým v neděli vyzve od 10:15 rezervu Táborska

Slávistický B-tým v neděli vyzve v rámci 12. kola ČFL na domácí půdě rezervu Táborska. Utkání začíná v 10:15, vstupenky budou k dispozici na místě.

Svěřenci trenéra Davida Střihavky mají za sebou víkend bez utkání. Bylo tomu tak kvůli přeloženému kolu, které si slávisté odehráli v týdnu proti Písku. V posledním týdnu bylo totiž hned pět hráčů na mládežnických reprezentačních srazech.

V neděli se tak slávistická rezerva představí na domácí půdě na Xaverově proti rezervě Táborska. Sešívaní mají na svém kontě 28 bodů z jedenácti zápasů a drží si tak stále druhé místo v tabulce, za první Hostouní, která má bodů 31. V posledním zápase porazilo sešívané béčko rezervu Bohemians 1:0, díky gólu Daniela Touly.

Nedělnímu slávistickému soupeři náleží 14. místo v tabulce, s náskokem tří bodů na poslední Králův Dvůr. B-tým Táborska má z jedenácti odehraných zápasů pouze dvě výhry, v poslední kole remizoval s Domažlicemi 1:1.

Utkání mezi Slavií B a Táborskem B je na programu v neděli 22. října od 10:15 na Xaverově.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před začátkem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost. Vstupné je jednotné 100 korun, permanentkáři z Edenu mají vstupné zdarma. Svou vstupenku zdarma získají také na pokladnách xaverovského areálu po předložení platné permanentky. Děti do 12 let mají vstup zdarma.

Utkání můžete sledovat také v přímém přenosu na TVCOM.

Aktuálně

Jindřich Trpišovský a Tomáš Holeš o síle Unionu SG

22. 7. 2024
Pondělní los 3. předkola Ligy mistrů přisoudil sešívaným belgický Royale Union SG. Jaké byly bezprostřední pocity trenéra Jindřicha Trpišovského a Tomáše Holeše?

Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Union Saint-Gilloise

22. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Jelikož po původním losu kolidují domácí zápasy Slavie a Sparty, je možné, že k úvodnímu utkání vycestují sešívaní do Bruselu a odveta se bude hrát v Praze. Bližší informace přineseme co nejdříve.

Tomáš Vlček podstoupí operaci poraněného kolene

22. 7. 2024
Tomáše Vlčka, který si na Slovácku vážně poranil pravé koleno, čeká dlouhá pauza. V pondělí podstoupí operaci, rekonvalescence zabere devět měsíců. Vlčáku, přejeme hodně sil, myslíme na tebe!

Další články