B-tým v sobotu od 10:30 v Českých Budějovicích | SK Slavia Praha
Více

B-tým v sobotu od 10:30 v Českých Budějovicích

V sobotu vycestuje slávistický B-tým v rámci 14.kola ČFL do Budějovic, kde se střetne s rezervou Dynama. Utkání je na programu od 10:30.

Slávisté mají za sebou porážku na hřišti Domažlic, kde bohužel nezvládli otočit zápas a dotáhnout ho do vítězného konce. Sešívaná rezerva podlehla Domažlicím 3:2, za červenobílé se prosadil Stanislav Tecl a Victor Boluwatife Ogungbayi. Naštěstí zaváhal i vedoucí tým tabulky, Hostouň, a slávisté tak na první místo v tabulce ztrácí stále pouze tři body.

Slávistický sobotní soupeř z Budějovic aktuálně okupuje páté místo v tabulce ČFL se ziskem 21 bodů s bilancí sedmi výher a šesti proher. V posledním utkání rezerva Českých Budějovic prohrála s béčkem Viktorie Plzeň 1:2.

Sobotní utkání je na programu od 10:30 v Českých Budějovicích (V Hluboké cestě 2288, 370 06 České Budějovice 5). Utkání můžete sledovat živě na TVCOM.

Aktuálně

#UEL SESTŘIH | Sheriff – Slavia 2:3

2. 12. 2023
Vraťte se společně s námi do Tiraspolu ještě jednou, o zajímavé momenty nebyla v Podněstří nouze. Elegantní patička Václava Jurečky, premiérový gól v Evropě pro Christose Zafeirise nebo vítězné dělo Muhameda Tijaniho z poslední minuty.

PREVIEW: Vlček a Houštecký před Zlínem

2. 12. 2023
O nedělním ligovém střetu ve Zlíně promluvili na kameru #SlaviaTV asistent trenéra Zdeněk Houštecký a obránce Tomáš Vlček.

MATCHDAY z Tiraspolu. Obrat, třetí postup a TJ

2. 12. 2023
Z rajónu Sheriffa lup v podobě tří bodů! A navrch sladký bonus… Slávisti dali ve čtvrtek v Tiraspolu výhrou 3:2 razítko na třetí postup do vyřazovací fáze Evropské ligy v éře trenérského týmu Jindřicha Trpišovského. MATCHDAY byl u toho!

Další články