Dva góly MCLaughlin a devátá výhře žen v řadě | SK Slavia Praha
Více

Dva góly MCLaughlin a devátá výhře žen v řadě

Slávistky porazily Vikrorii Plzeň 5:0 a slaví devátou ligovou výhru v řadě. Dvakrát se prosadila Molly MCLaughlin, po brance přidaly Karolína Křivská, Michelle Xiao a Franny Černá. Do základní sestavy se po zranění vrátila Tereza Krejčiříková.

Slávistky šly do vedení už v 16.minutě, po individuální akci Haleigh Stackpole a střele Marjolen Nekesy se míč odrazil k Franny Černé, která propálila brankářku soupeře a poslala naše fotbalistky do vedení. Další branka padla až v 59.minutě, kdy se prosadila Michelle Xiao, namísto očekávaného centru nachytala chytrou střelou brankářku Plzně a navýšila vedení. Třetí slávistická branka přišla z kopaček Karolíny Křivské, která využila centr z pravé strany a pohotově zakončila. O čtvrtou a pátou branku zápasu se postarala americká záložnice Molly MCLaughlin, která využila zaváhání v obraně Plzně a dokázala se prosadit. Po devíti měsících od zranění se do základní sestavy vrátila Tereza Krejčiříková, která odehrála 70. minut.

Slávistky jsou na podzim neporaženy, v devíti zápasech ani jednou nezaváhaly a vévodí ligové tabulce 1.ligy žen před druhou Spartou.

Další zápas a poslední v podzimní ligové části sezony je naplánován na pátek 10. listopadu, kdy slávistky od 14:00 přivítají v Horních Měcholupech třetí tým tabulky 1.FC Slovácko.


Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky vyhrály ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články