ONLINE: Poslední zápas podzimu. Od 14:00 doma proti Slovácku | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Poslední zápas podzimu. Od 14:00 doma proti Slovácku

Slávistky čeká závěrečný zápas ligového podzimu. O podzimní neporazitelnost a desátou výhru v řadě budou naše fotbalistky bojovat od 14:00 na domácím hřišti v Horních Měcholupech proti třetímu Slovácku. Utkání sledujte živě.

Trenér Karel Piták posílá do domácí utkání proti Slovácku následující sestavu: v brance bude Olivie Lukášová, před dní bude ve stoperské dvojici kapitánka Diana Bartovičová a Alika Keene, na krajích obrany bude Michaela Khýrová a Gabriela Šlajsová. Martina Šurnovská, Molly MCLaughlin a Franny Černá budou tvořit hru ze záložní řady a na krajích budou pracovat Haleigh Stackpole a Tamara Morávková. V útoku bude útočnice Marjolen Nekesa, která čeká na vstřelení čtrnácté branky v sezoně.

Ze zdravotních důvodů chybí Tereza Krejčiříková, Tereza Szewieczková, Simona Necidová a Michelle Xia.

Sestava: Lukášová, Šlajsová, Bartovičová, Keene, Morávková, MCLaughlin, Šurnovská, Černá, Stackpole, Khýrová, Nekesa
Lavička: Bryscejnová, Veselá, Košíková, Křivská, Bendová, Růžičková

Utkání sledujte na youtube kanálu ženského fotbalu od 14:00, odkaz na utkání zde.

Aktuálně

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Lístky na zápas s Libercem jsou v prodeji

26. 2. 2024
Vstupenky na domácí utkání 25. kola FORTUNA:LIGY proti Slovanu Liberec si můžete koupit ve volném prodeji. Lístek koupíte za cenu od 260 korun.

Mojma byl na desítku, trn z paty nám vytrhl i Maso

25. 2. 2024
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Pardubicemi o nebezpečnosti soupeře, pomoci střídajících hráčů, výkonu Mojmíra Chytila, absenci středních záložníků i výhledu na nadcházející dvě derby.

Další články