Moses Usor přestupuje do LASKu | SK Slavia Praha
Více

Moses Usor přestupuje do LASKu

Aktuálně třetí tým rakouské ligy na jednadvacetiletého Nigerijce uplatnil opci, která byla součástí jeho hostování v Linci.

Moses Usor přišel do Slavie z nigerijského 36 Lion v dubnu 2022 a téměř okamžitě se stal klíčovým hráčem B-týmu, kterému na jaře šesti góly pomohl k postupu do druhé ligy, v posledním ligovém kole i debutoval za A-tým.

Do letní přípravy se už naplno připojil k A-týmu a zejména na začátku podzimní části měl skvělou formu, trefil se v předkolech proti Panathinaikosu a Rakówu, k tomu přidal čtyři trefy v lize. Od ledna 2023 hostoval v rakouském LASKu.

V Linci odehrál 35 zápasů včetně utkání v Evropské lize a zaznamenal tři góly a jednu asistenci. Teď se stává natrvalo hráčem třetího týmu rakouské ligy. Ať se ti v Rakousku daří, Mosesi!

Aktuálně

Kapitánská páska na Boleslav: Určitá monumentalita

9. 12. 2023
Nedělní utkání proti Mladé Boleslavi představí poslední kapitánskou pásku našeho projektu v tomto kalendářním roce. Při její tvorbě jsme se spojili s výtvarníkem Michalem Cihlářem, pod jehož rukama vznikl design v prosincovém tématu "Plníme přání!".

PREVIEW: Van Buren a Trpišovský před Boleslaví

9. 12. 2023
Před nedělním domácím utkáním 18. kola FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi byl hostem tradičního preview hlavní trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Mick van Buren.

Eduardo Santos přestupuje do Bragantina

8. 12. 2023
Eduardo Santos přestupuje do brazilského Red Bull Bragantino, šestý celek aktuální sezony brazilské ligy uplatnil na obránce opci.

Další články