Moses Usor přestupuje do LASKu | SK Slavia Praha
Více

Moses Usor přestupuje do LASKu

Aktuálně třetí tým rakouské ligy na jednadvacetiletého Nigerijce uplatnil opci, která byla součástí jeho hostování v Linci.

Moses Usor přišel do Slavie z nigerijského 36 Lion v dubnu 2022 a téměř okamžitě se stal klíčovým hráčem B-týmu, kterému na jaře šesti góly pomohl k postupu do druhé ligy, v posledním ligovém kole i debutoval za A-tým.

Do letní přípravy se už naplno připojil k A-týmu a zejména na začátku podzimní části měl skvělou formu, trefil se v předkolech proti Panathinaikosu a Rakówu, k tomu přidal čtyři trefy v lize. Od ledna 2023 hostoval v rakouském LASKu.

V Linci odehrál 35 zápasů včetně utkání v Evropské lize a zaznamenal tři góly a jednu asistenci. Teď se stává natrvalo hráčem třetího týmu rakouské ligy. Ať se ti v Rakousku daří, Mosesi!

Aktuálně

Na úvod remíza se Slováckem. Čisté konto pro Kinského

21. 7. 2024
Sešívaní v prvním kole ročníku 2024/2025 nedokázali přehrát Slovácko a z Uherského Hradiště si odváží bod za bezbrankovou remízu. Při své ligové premiéře za Slavii vychytal čisté konto Antonín Kinský.

300! Další milník Jindřicha Trpišovského

21. 7. 2024
Jindřich Trpišovský v duelu se Slováckem dosáhl dalšího milníku, a to 300 ligových zápasů, které vedl jako hlavní trenér. Pane trenére, obrovská gratulace vám i vašim kolegům!

Výhra žen na úvod přípravy

20. 7. 2024
Slávistky zahájily přípravu na novou sezonu vítězstvím, když na domácím stadionu v Horních Měcholupech porazily polský Śląsk Wrocław. Vítězný gól vstřelila v závěru utkání nejlepší střelkyně minulého ročníku, Marjolen Nekesa.

Další články