Boluwatife Ogungbayi prodloužil smlouvu se Slavií | SK Slavia Praha
Více

Boluwatife Ogungbayi prodloužil smlouvu se Slavií

Nigerijský křídelník Victor Boluwatife Ogungbayi podepsal ve Slavii nový kontrakt do 30. června 2028.

„Za prodloužení smlouvy jsem moc rád. Hrát ve Slavii je pro mě velká věc, velmi si té možnosti vážím. Praha je nádherné město, těší mě, že tady mohu zůstat déle. Vstřelil jsem několik gólů za B-tým a nemůžu se dočkat, až se prosadím také v áčku. Nabírám zkušenosti, trenéři i hráči mi velmi pomáhají, protože intenzita je vysoká. V prvním týmu chce hrát každý zápasy, pokud se vám to povede, jste nejlepší. Věřím, že se prosadím,“ říká po podpisu nového kontraktu Victor Boluwatife Ogungbayi.Nigerijský ofenzivní hráč přišel do Slavie z domovského Ilaji FC v sezoně 2022/2023. Kvalitními výkony se přes výběr U19 a slávistickou rezervu propracoval až k pěti startům za A-tým. Nastoupil také ke skupinovému zápasu Evropské ligy proti Sheriffu Tiraspol a na drtivém vítězství 6:0 se podílel premiérovou asistencí v seniorském výběru.

Skvělou bilancí se může pyšnit zejména v mládežnickém týmu do devatenácti let, kde v sedmi zápasech skóroval hned desetkrát. Formu si přenesl i do B-týmu, v jehož dresu se v deseti zápasech prosadil šestkrát a s Janem Trédlem se tak po podzimní části dělí o pozici nejlepšího střelce svěřenců Davida Střihavky.

Ať se ti v těch nejkrásnějších barvách daří i nadále, Bolu!

Aktuálně

Kapitánská páska na Boleslav: Určitá monumentalita

9. 12. 2023
Nedělní utkání proti Mladé Boleslavi představí poslední kapitánskou pásku našeho projektu v tomto kalendářním roce. Při její tvorbě jsme se spojili s výtvarníkem Michalem Cihlářem, pod jehož rukama vznikl design v prosincovém tématu "Plníme přání!".

PREVIEW: Van Buren a Trpišovský před Boleslaví

9. 12. 2023
Před nedělním domácím utkáním 18. kola FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi byl hostem tradičního preview hlavní trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Mick van Buren.

Eduardo Santos přestupuje do Bragantina

8. 12. 2023
Eduardo Santos přestupuje do brazilského Red Bull Bragantino, šestý celek aktuální sezony brazilské ligy uplatnil na obránce opci.

Další články