Boluwatife Ogungbayi prodloužil smlouvu se Slavií | SK Slavia Praha
Více

Boluwatife Ogungbayi prodloužil smlouvu se Slavií

Nigerijský křídelník Victor Boluwatife Ogungbayi podepsal ve Slavii nový kontrakt do 30. června 2028.

„Za prodloužení smlouvy jsem moc rád. Hrát ve Slavii je pro mě velká věc, velmi si té možnosti vážím. Praha je nádherné město, těší mě, že tady mohu zůstat déle. Vstřelil jsem několik gólů za B-tým a nemůžu se dočkat, až se prosadím také v áčku. Nabírám zkušenosti, trenéři i hráči mi velmi pomáhají, protože intenzita je vysoká. V prvním týmu chce hrát každý zápasy, pokud se vám to povede, jste nejlepší. Věřím, že se prosadím,“ říká po podpisu nového kontraktu Victor Boluwatife Ogungbayi.Nigerijský ofenzivní hráč přišel do Slavie z domovského Ilaji FC v sezoně 2022/2023. Kvalitními výkony se přes výběr U19 a slávistickou rezervu propracoval až k pěti startům za A-tým. Nastoupil také ke skupinovému zápasu Evropské ligy proti Sheriffu Tiraspol a na drtivém vítězství 6:0 se podílel premiérovou asistencí v seniorském výběru.

Skvělou bilancí se může pyšnit zejména v mládežnickém týmu do devatenácti let, kde v sedmi zápasech skóroval hned desetkrát. Formu si přenesl i do B-týmu, v jehož dresu se v deseti zápasech prosadil šestkrát a s Janem Trédlem se tak po podzimní části dělí o pozici nejlepšího střelce svěřenců Davida Střihavky.

Ať se ti v těch nejkrásnějších barvách daří i nadále, Bolu!

Aktuálně

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

U15 vyhrála Turnaj národů v Ostravě

22. 4. 2024
Žáci v Ostravě nepoznali chuť porážky, a i díky zvládnutým pokutovým kopům se probojovali až do finále. V něm porazili Herthu Berlín. Nejlepším střelcem turnaje se stal se čtyřmi góly Matouš Srb.

Další články