Totální podcast s Alexandrem Vondrou | SK Slavia Praha
Více

Totální podcast s Alexandrem Vondrou

Bývalý disident i ministr, spoluzakladatel Občanského fóra, současný europoslanec a velký slávista. Jaký má vztah k našemu klubu? Jak se mu líbil ceremoniál k uctění památky válečných veteránů nebo co má společného fotbal s politikou? Hostem dalšího červenobílého povídání byl Alexandr Vondra.

Nový díl Totálního podcastu s europoslancem a spoluzakladatelem Občanského fóra Alexandrem Vondrou naleznete od pátečních 20:00 na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcast a YouTube Slavia TV.

Aktuálně

David Douděra v nominaci na nejhezčí gól UEL

27. 5. 2024
Nádherný volej Davida Douděry z úvodního osmifinále proti AC Milán byl vybrán mezi deset nejhezčích branek skončeného ročníku Evropské ligy. Slávisti, dejte Doudisovi hlas!

O kvalitě ligy, kvalifikaci LM i přestupech

26. 5. 2024
Jindřich Trpišovský na poslední pozápasové tiskové konferenci v sezoně hovořil s novináři o skalpu Mladé Boleslavi, konci Stanislava Tecla, 39 brankách Václava Jurečky i možném pohybu v kádru během letní přestávky.

Hořký primát, chtěl jsem titul. Žene mě Standa Vlček

26. 5. 2024
Dva roky ve Slavii, 39 ligových branek, dvě koruny pro Krále střelců FORTUNA:LIGY. Exkluzivně pro #SlaviaTV odpovídal Václav Jurečka.

Další články