Totální podcast s Alexandrem Vondrou | SK Slavia Praha
Více

Totální podcast s Alexandrem Vondrou

Bývalý disident i ministr, spoluzakladatel Občanského fóra, současný europoslanec a velký slávista. Jaký má vztah k našemu klubu? Jak se mu líbil ceremoniál k uctění památky válečných veteránů nebo co má společného fotbal s politikou? Hostem dalšího červenobílého povídání byl Alexandr Vondra.

Nový díl Totálního podcastu s europoslancem a spoluzakladatelem Občanského fóra Alexandrem Vondrou naleznete od pátečních 20:00 na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcast a YouTube Slavia TV.

Aktuálně

Kapitánská páska na Boleslav: Určitá monumentalita

9. 12. 2023
Nedělní utkání proti Mladé Boleslavi představí poslední kapitánskou pásku našeho projektu v tomto kalendářním roce. Při její tvorbě jsme se spojili s výtvarníkem Michalem Cihlářem, pod jehož rukama vznikl design v prosincovém tématu "Plníme přání!".

PREVIEW: Van Buren a Trpišovský před Boleslaví

9. 12. 2023
Před nedělním domácím utkáním 18. kola FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi byl hostem tradičního preview hlavní trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Mick van Buren.

Eduardo Santos přestupuje do Bragantina

8. 12. 2023
Eduardo Santos přestupuje do brazilského Red Bull Bragantino, šestý celek aktuální sezony brazilské ligy uplatnil na obránce opci.

Další články