ONLINE: Od 18:45 UWCL proti Brannu | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:45 UWCL proti Brannu

Fotbalistky Slavie se připravují na své druhé utkání ve skupině Ligy mistryň. Od 18:45 se střetnou s norským Brannem, proti kterému budou chtít vybojovat své první body. Jakou sestavu vybral pro dnešní duel trenér Karel Piták?

Oproti poslednímu zápasu Ligy mistryň proti Lyonu udělal trenérský tým tři změny v sestavě. Zraněnou obránkyni Aliku Keene nahradila v sestavě Lucie Bendová, Denisu Veselou Gabriela Šlajsová a Michaelu Khýrovou Marjolen Nekesa.

Na pravém kraji zálohy začne Gabriela Šlajsová, ve stoperské dvojici nastupuje kapitánka Diana Bartovičová po boku s Lucií Bendovou. Levou stranu obranné čtveřice má na starosti Michaela Xiao, branku Slavie pohlídá jednička Olivie Lukášová. Tvořit hru ve středu pole bude Franny Černá, Molly MCLaughlin a Martina Šurnovská, o útočnou sílu se bude stranách Kristýna Růžičková a Haleigh Stackpole a v útoku Wafula Nekesa. Na lavičce je připraveno zasáhnout do hry deset náhradnic, včetně uzdravené Terezy Krejčiříkové.

Zdravotní problémy nepustí do hry Simonu Necidovou a Terezu Szewieczkovou.

Sestava: Lukášová, Bartovičová, Bendová, Xia, Šlajsová, MCLaughlin, Šurnovská, Růžičková, Černá, Stackpole, Nekesa
Lavička: Fuchsová, Bryscejnová, Veselá, Surová, Košíková, Divišová, Křivská, Krejčiříková, Khýrová, Morávková

Výkop zápasu na Brann Stadionu je v 18:45. Informace z utkání sledujte na našich sociálních sítích, přímý přenos můžete sledovat na youtube kanálu DAZN.


Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články