Listopadové turnaje partnerských klubů | SK Slavia Praha
Více

Listopadové turnaje partnerských klubů

V listopadu proběhly další akce v rámci spolupráce s našimi partnerskými kluby. Dva turnaje pro kategorie U8 – U10 se uskutečnily v Horních Měcholupech.

V rámci spolupráce na výchově těch nejmladších talentů proběhly dva turnaje se všemi úzce spolupracujícími partnerskými kluby. Jelikož v mládeži a kor v takto malých kategoriích nejsou výsledky důležité, tak si všechny týmy odnesly slávistické dárky a spoustu nových a cenných zkušeností. Výsledky ani pořadí se neurčovalo.

První turnaj proběhl 12. listopadu v tréninkovém areálu v Horních Měcholupech. Druhou listopadovou neděli společně v Měcholupech strávilo šest partnerských klubů, výběr slávistických hráčů, ale i mládežnický tým slávistických dívek. Tento den byl určen pro turnaj týmů U8 a U9. Hrálo se formou 4+1.

Týmy U8: SK Slavia Praha, SK Slavia Praha – dívky, FC Háje Jižní Město, Spartak Kbely, SK Zbraslav, ABC Braník, TJ Březiněves, ČAFC Praha

Týmy U9: SK Slavia Praha, SK Slavia Praha – dívky, FC Háje Jižní Město, Spartak Kbely, SK Zbraslav, ABC Braník, ČAFC Praha

Druhý turnaj, tentokrát pro starší věkovou kategorii U10 proběhl 26. listopadu rovněž v tréninkovém areálu v Horních Měcholupech. Turnaj se hrál formou 5+1.

Týmy U10: SK Slavia Praha, SK Slavia Praha WU11, FC Háje Jižní Město, Spartak Kbely, SK Zbraslav, ABC Braník, TJ Březiněves, ČAFC Praha


Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články