Informace pro fanoušky do Tiraspolu | SK Slavia Praha
Více

Informace pro fanoušky do Tiraspolu

Třetí zápas skupinové fáze Evropské ligy mezi Slavií a Sheriffem Tiraspol se bude hrát v Tiraspolu ve čtvrtek 30. listopadu od 22:00 místího času. Prodej vstupenek již skončil.

Níže naleznete rozcestník:

 • Vstupenky
 • Výjezdy autobusy
 • Tiraspol
 • Sheriff Arena
 • Vstup a pobyt v sektoru
 • Kontakt pro případ nouze
 • Vstupenky

  Prodej vstupenek byl už ukončen.

  Tiraspol

  Město se nachází v jihovýchodním Moldavsku na řece Dněstr, žije v něm přes 130 tisíc obyvatel a nachází se zde stadion Sheriffu Tiraspol.

  Sheriff Arena

  Stadion Sheriffu byl postaven v roce 2002, jeho kapacita je 13 300 míst k sezení a nachází se na západním okraji města Tiraspol. Ke stadionu vede ulice Strada Karl Liebknecht a vstup do sektoru hostů se nachází na severozápadním rohu. Fotky vstupu budou zveřejněny v tomto článku brzy.

  Vstup do sektoru

  Stadion se otevírá 2 hodiny před zápasem, tedy ve 20:00 místního času. U vstupu bude osobní kontroly provádět policie a kontroly vstupenek pak bezpečnostní služba. Na stadion je zakázáno vnášet jídlo, nápoje (s výjimkou vody do 500ml), pyrotechniku, zbraně, drogy, jakékoliv skleněné, kovové keramické či dřevěné nádoby, vlajkové tyče, spreje, parfémy, alkohol, zapalovače, pyrotechniku, elektronické cigarety, deštníky, profesionální kamery a fotoaparáty.

  V sektoru bude možné platit pouze hotově, přijímat budou eura (popř. přes směnárnu).

  Po konci zápasu budeme čekat zhruba 20 minut na opuštění sektoru hostů.

  Kontaktní osoba pro případ nouze

  Fanouškům bude přímo v Tiraspolu od středy k dispozici kontaktní osoba Slavie pro fanoušky Martin Benda na emailu slo@slavia.cz, twitterovém účtu a ve facebookové skupině Slavia výjezdy. Můžete se na něj obracet ohledně otázek spojených přímo se zápasem, pište na email, twitter nebo do facebookové skupiny. V případě ztráty vstupenky nebude možné vyřídit náhradní vstupenku.

  Pro všechny případy je fanouškům k dispozici české velvyslanectví v Kišiněvě, zde najdete kontaktní údaje pro případ nouze jako je například ztráta cestovních dokladů, zranění nebo zadržení.

  Aktuálně

  PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

  22. 2. 2024
  Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

  Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

  21. 2. 2024
  Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

  Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

  21. 2. 2024
  Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

  Další články